Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Demontaz tunelu srodkowego. Montaz podlokietnika O2. Manual.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dawno nie zagladalem do tego wątku. Widze że zdjęcia poszly w cholerę. Macie namiar na jakiś darmowy sesnowny hosting zdjęc? Wrzuce ponownie...
    Zostały mi czesci, po szkodniku:
    VCDS 11.2 oddam za 90 PLN!
    Instrukcja Skoda Amundsen POLSKA, sterowniki komfortu 1K0959433C AK, CN. oraz dużo cześci do Passata B6

    Komentarz


    • Zapodaj.net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków bez rejestracji! Zapodaj swoje zdjęcia znajomym!

      Link
      Octavia II Tour

      Komentarz


      • Zdjęcia udostępniane kontem z Google'a jak na razie mnie nie zawiodły, Google Photos (Zdjęcia) lub Google Drive (Dysk Google).
        Pozdrawiam,


        Zapraszamy na Spoty klubowe w Trójmieście - LINK do harmonogramu

        Komentarz


        • Witam was
          czy mialby ktoś ochotę i czas pomoc mi zdemontować tunel i zamontowac podłokietnik?? Dojadę na terenie slaska i zapłacę za pomoc
          Wiem że będę miał z tym problem dlatego putam, napewno będzie problem z gniazdem zapalniczki
          Ostatnio edytowany przez Sszary; 45559.
          Octavia II Tour

          Komentarz


          • Zamieszczone przez Sszary Zobacz wpis
            czy mialby ktoś ochotę i czas pomoc mi zdemontować tunel i zamontowac podłokietnik?? Dojadę na terenie slaska
            Ja chętnie pomogę.

            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

            Komentarz


            • w jakich godzinach masz czas ??
              Octavia II Tour

              Komentarz


              • Czy można się przypomnieć o zdjęcia?

                Komentarz


                • Witam,

                  a jaka jest różnica w rękojeści ręcznego w wersji z podłokietnikiem i bez? Chcę dołożyć podłokietnik, ręczny mam skórzany z chromowanym przyciskiem, muszę go zmieniać?

                  Komentarz


                  • nakładka ręcznego z podłokietnika jest krótsza.
                    Ja raz plastikową dużą obciąłem dopasowując do podłokietnika. Skórzanej bym Ci nie radził obcinać tylko sprzedać i kupić krótką jaką potrzebujesz.
                    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                    Komentarz


                    • Własnie dziś zabrałem się za zakładanie podłokietnika
                      Standardowa niespodzianka: 3 kabelki zapalniczki.

                      Mam pomysł, żeby kupic jutro w jakimś sklepie motoryzacyjnym zwykły konektor na 3, urąbać istniejące zasilanie dwuprzewodowe zrobic nową wryczke "kradnąc" przy tym oświetlenie zapalniczki z podświetlenia centralnego zamka. I teraz pytanie, zebym niczego nie popieprzył przy sztukowniu instalacji. Czy skoda ma jakiś standard kolorowania kabli ? Zakładam, ze czerwony +, czarny masa, szary podświetlenie?

                      Okazało się ze rzeczywiście nie musiałem zdejmować szarej osłony ręcznego. Myślę ze jednak załozę skórzaną nakładke na ręczny. Da się ja potem zalożyc "od zewnatrz" (pewnie dojdzie za kilka dni) czy bede musiał rozbierać cały podłokietnik?

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez gallangher Zobacz wpis
                        Myślę ze jednak załozę skórzaną nakładke na ręczny.
                        Da się ja potem zalożyc "od zewnatrz" (pewnie dojdzie za kilka dni)
                        Da się.
                        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                        Komentarz


                        • jest standard kolorów przewodów.
                          zasilania to czerwone z paskami i czarne z paskami. masa zawsze brązowe.
                          podświetlenie wnętrza szaro niebieski
                          ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                          ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                          poprzednie modele:
                          ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                          ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                          O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                          Komentarz


                          • Krzynol i Koleś! Na Was zawsze można liczyć. dziękuję!

                            Komentarz


                            • Ma ktoś zdjęcia z demontażu tunela? Chce zamienić aux na usb w podłokietniku.

                              Komentarz


                              • Czy rura powietrza do chłodzenia schowka jest jakoś mocowana do schowka? Czy tylko przylega jedno do drugiego?

                                Komentarz


                                • przylega na takiej gąbce
                                  ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                  ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                  poprzednie modele:
                                  ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                  ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                  O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                  Komentarz


                                  • Ale ma też zaczep, który zapinana się na tylnym panelu z nawiewami i popielniczką.
                                    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                    Komentarz


                                    • Ok. A ta "roletka" przy ręcznym jest jednoczęściowa czy dwu? Bo mam ale w 2ch częściach

                                      Komentarz


                                      • Jednoczęściowa. Nowa niecałe 100 zł w ASO
                                        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                        Komentarz


                                        • A znacie może jej numer?

                                          Komentarz


                                          • za 100 to cały podłokietnik można kupić

                                            Komentarz


                                            • Hej hej, mam podłokietnik, lecz bez ręcznego, wszystko inne jest. Bym musiał go dokupić czy ten, co mam, się nada? Ktoś z Poznania/okolic mógłby mi pomóc zamontować? Zielony jestem o2 07r. mint. Dorzucam jego zdjęcie.
                                              Załączone pliki
                                              Ostatnio edytowany przez Danielc; 51233.

                                              Komentarz


                                              • Ten co masz obetnij i będzie ok nie ma potrzeby zmiany na krótki
                                                Skoda Octavia II FL
                                                Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

                                                https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

                                                Komentarz


                                                • Zamieszczone przez Maly745 Zobacz wpis
                                                  Ten co masz obetnij i będzie ok nie ma potrzeby zmiany na krótki
                                                  Piszesz o nakładce. A ja dodam jeszcze że dźwignia też może zostać.
                                                  Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                                                  Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X