Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[porada] II FL Montaż, wymiana kierownicy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • zmienilem wedlug Twojego opisu. Sygnal zaczal dzialac ale przyciski kierownicy narazie maja dalej brak komunikacji. Jutro dojdzie sterownik 569AE to zamontuje i zobaczymy

    Komentarz


    • Jakby co to ten z Audi biorę
      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

      Komentarz


      • Zmienilem modul , teraz wykrywa niby normalnie i bledy vcds nie robi ale nadal jest brak komunikacji z przyciskami i nie dziala komp

        Komentarz


        • Pisałem Ci, że do komputera z kierownicy musisz mieć manetkę wycieraczek bez obsługi komputera pokładowego. Mogę taką Ci wysłać 20 lipca. Wymienisz sam.
          Z lewej masz obsługę radia. Czy to Ci działa?
          Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
          Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

          Komentarz


          • Mam i taka zakladalem dzisiaj obie i zadna nie dziala. Wycieraczki, kierunki i tempomat dziala a kompa nie moge uruchomic ani na manetce z kompem ani na manetce bez kompa. Od radia nie dzialaja bo mam Androida
            Ostatnio edytowany przez cobreti; 12799.

            Komentarz


            • Jak masz manetkę z komputerem to w sterowniku musisz zaznaczyć odpowiedni bit aby to działało.
              Niestety tak z pamięci nie napiszę, który to ma być.
              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

              Komentarz


              • Pozmienialem wszystko, przewod zrobilem tak jak napisales i nadal nie dziala. Najgorsze ze teraz cos namieszalem bo radio i swiatla nie wylaczaja sie ze stacyjka))

                Komentarz


                • Kupilem druga kierownice z przyciskami i nowa wiazke bo juz mnie szlak trafia. Po skopiowaniu kodowan ze starego auto skanu wylaczanie z kluczyka juz dziala ale komp nadal nie chce ruszyc i nie dziala sygnal dzwiekowy. Tempomat smiga

                  Komentarz


                  • Mam modul kierownicy o takim nr 1K0953569C. Chce dolozyc koere multi funkcyjna. Czy modul o takim nr podjedzie 1K0953549?

                    Komentarz


                    • Nie podejdzie. Szukaj 569 pod multifunkcję. Rafał z Częstochowy ma na sprzedaż chyba BD. Jakiś multifunkcyjny. Pisz do niego.
                      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                      Komentarz


                      • Zamieszczone przez muunv Zobacz wpis
                        Mam modul kierownicy o takim nr 1K0953569C
                        Nie ma takiego modułu. Możesz mieć 5K0 953 569 C
                        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                        Komentarz


                        • Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                          Nie ma takiego modułu. Możesz mieć 5K0 953 569 C
                          Literowka. 5K0

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X