Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O2 dodatkowa funkcja przednich wycieraczek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O2 dodatkowa funkcja przednich wycieraczek

    Zbysiu, współczuję Ci, ja też mam klapę do malowania, ale mi zrobił kuku znajomy który otwierając klapę wycedził nia w futryne wiaty. Są ślady choć nie ma wgłębień od uderzenia.

  • #2
    O2 dodatkowa funkcja przednich wycieraczek

    Witam, podobnego tematu nie znalazłem więc jeśli był to do kosza :szeroki_usmiech poproszę.
    Przypadkiem, jak to zimą próbowałem odśnieżyć szybę przód i ku mojemu zdziwieniu ramiona wycieraczek można było jednym palcem przestawić w dowolną pozycję, co mnie zaskoczyło to dalej niż skrajne wychylenie przy normalnej pracy.Przy powrocie na swoje miejsce spoczynku wycieraczki wykonują ruch o centymetr niżej i ustawiają się do startu Próbowałem powtórzyć ten zabieg ale......w końcu doszedłem . Muszę jeszcze sprawdzić na dodatniej temperaturze bo dziś jest -0.5st. Wiem że co 5 cykl wycieraczki mają inne miejsce spoczynku ażeby gumki nie ulegały odkształceniu ,pomysł dobry,o trybie serwisowym wiem
    natomiast o takiej opcji nie słyszałem.Rozpięcie czy jak to nazwać następuje po ;
    -silnik chodzi
    -włączamy wycieraczki na auto
    -wciskam na 1 psiknięcie na szybę
    -po 4 ruchu a przed ostatnim tzw. wolnym- wycieraczka na dole ,wyłączam silnik
    -paluszek (jeden wystarczy ) na ramionko i lekko , jazda jak się chce i o ile się chce ,można zostawić wycieraczki w dowolnym położeniu
    -po ponownym uruchomieniu silnika wystarczy jakikolwiek ruch dźwignią wycieraczek
    a piórka ładnie zjeżdżają najpierw na dół po czym mały ruch około 1 cm do góry i są na swojej pozycji.
    Jeśli ktoś z kolegów wie co to za funkcja to proszę o oświecenie

    Komentarz


    • #3
      ciekawe, nie?
      ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
      ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
      poprzednie modele:
      ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
      ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
      O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

      Komentarz


      • #4
        Dzięki, opcja świetna, myślę że nawet obowiązkowa podczas wymiany napędu wycieraczek. Walczyłem z tym w zeszłym roku bo się zapiekły..
        Octavia II, 1.6mpi, 08.2006/145kkm

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X