Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Demontaż kratki - ile i gdzie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Demontaż kratki - ile i gdzie?

    głupio to nie brzmi/wygląda, ale jak się ma sprawa lakierowania grilla, długo taki lakier się utrzyma, i jakie to koszta?

  • #2
    [O2] Demontaż kratki - ile i gdzie?

    Cześć. Orientujecie się ile kosztuje demontaż kratki? Mam O II FL combi z kratką i chcę ją przerejestrować na auto osobowe. Jaki jest koszt takiej operacji w ASO i poza ASO? Mam auto przystosowane fabrycznie na 5 osób, wiec w sumie chodzi o sam papier dla urzędu (FV).

    Czy coś oprócz faktury będę jeszcze potrzebował?

    Po zdjęciu kratki od razu zrobią mi badanie techniczne ważne cały rok? Jaki będzie jego koszt - będzie to pierwsze badanie tego auta.

    Jeśli możecie polecić jakiś tani serwis w trójmieście, będę wdzięczny.
    Moja Octavia II Combi 1.6 Mint Anthracit - "odmintowiona"

    Komentarz


    • #3
      Ja kratkę zdemontowałem sam. Przegląd i papiery załatwiłem na stacji diognostycznej w salonie Skody Carsed Stojadła. Zapłaciłem 170 pln. Na zwykłej stacji diognostycznej chcieli 250 pln.

      Wszystkie potrzebne papiery dostaniesz. Mi zrobili przegląd na cały rok.
      Kiedyś były Octavie. Obecnie Toyota Auris TS FL 1.6 Valvematic i Toyota Yaris III 1.0 VVTi.

      Komentarz


      • #4
        50zł za demontaż kratki w uprawnionym zakładzie (faktura potrzebna na przeglądzie i do rejestracji), przegląd ze zmianą kategorii pojazdu + dokumentacja fotograficzna w OSKP za 180zł (w tym jest przegląd na 1rok ale ja miałem jeszcze na 1,5 roku więc diagnosta wpisał na karcie przeglądu jak w dowodzie), no i w moim przypadku rejestracja kolejne 180zł.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X