Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] OEM_Integrated_Bluetooth_Telephone_Install

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] OEM_Integrated_Bluetooth_Telephone_Install

    dzieki wielkie, a jak szukalem z glownej strony to nic nie znalazlo :roll:

    zaraz zakupie, czyli teraz wystarczy tylko uzyc tych kluczy, czy trzeba cos jeszcze pozniej kombinowac ?
    MOja czeszka

  • #2
    [O2] OEM_Integrated_Bluetooth_Telephone_Install

    403 Forbidden

    Sorry, we could not find that!

    Sorry, we could not find that!

    Komentarz


    • #3
      Masz info nt. kosztów tego kompletu?

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez rezon
        Masz info nt. kosztów tego kompletu?
        ja bym się pisał na komplecik o ile cena przystępna,

        Komentarz


        • #5
          na Welcome |> BRISKODA - The ŠKODA Owner Forums & Community Sorry, we could not find that! gosc pisze o 155 funtach przy zakupie 5 kompletów ile w pl to nie wiem czekam na info, moze sie zbierzemy na jakis grupowy zakup

          Komentarz


          • #6
            O początków O2 mam zamontowany Sony Ericsson, więc na drugi raczej się nie pokuszę. Ale na przyszłość warto mieć jakieś info.
            Zamieszczone przez onyx73
            gosc pisze o 155 funtach
            dzieki

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez onyx73
              moze sie zbierzemy na jakis grupowy zakup
              właśnie sprawdzam cenę jakaby była przy zakupie większej ilości w PL

              Komentarz


              • #8
                Dla tych, którzy się na taki zestaw się napalają to mam informację, że dobrze to działa raczej z telefonami Nokii, chociaż też nie wszystkimi. Ja jestem użytkownikiem Sony Ericssonów i kupując autko z fabrycznym bluetoothem musiałem zmienić SE K610i na SE W810i, a wydaje mi się, że nadal jest coś nie tak.
                Jednak użytkuję go na co dzień i w sumie wszystko jest OK.
                Octavia 2.0 BKD

                Komentarz


                • #9
                  Sorry, we could not find that! lista kompatybilnych tel..

                  Komentarz


                  • #10
                    bez sensu, myślałem że będą lepsze ceny
                    ceny brutto (od nich może by z 10% utargował)
                    5P0 862 335 C - Interface Unit - 2135
                    8P0 035 503 E - Bluetooth Antenna - 50
                    3B0 035 711 B - Microphone - 185
                    1Z0 971 813 62U - Covering Black - 19,-
                    reszta to jakieś grosze



                    jeszcze takie głupie pytanie, żeby obsłużyć ten zestaw to trzeba mieć kierownicę multifunkcyjną czy z prawej manetki się to obsługuje?

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez slavi
                      bez sensu,
                      co prawda to prawda :cry: Zestaw SE HCB-700 to 485zł. tyle że wyświetlacz trzeba ustawić na desce. Ja mam z lewej strony przy słupku.

                      Komentarz


                      • #12
                        slavi, ceny z aso kosmos czescy koledzy z forum maja to duzo taniej, potrzebna jest kierownica multifunkcyjna

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez onyx73
                          potrzebna jest kierownica multifunkcyjna
                          no to lipa, bo nie wiadomo jak to urządzenie podłączyć...

                          Komentarz


                          • #14
                            w tym pdfie i na briskoda jest wszytko, łącznie z tym co trzeba zaprogramowac vagiem .. by modul i kierownica multi działala...

                            Komentarz


                            • #15
                              Zamieszczone przez onyx73
                              w tym pdfie i na briskoda jest wszytko, łącznie z tym co trzeba zaprogramowac vagiem .. by modul i kierownica multi działala...
                              czyli kierownica + moduł kierownicy + jakieś kabele kostki ... ech

                              Komentarz


                              • #16
                                ja kierownice multi mam problem jest z 1 przyciskiem ktory jest na mutifunkcyjnej do odbierania rozmow, na upartego mozesz zamontowac fabryczny terminal z ładowarka i przyciskiem do odbierania rozmow ale wtedy tel musi byc gdzies na wierzchu zamontowany i wpiety, a po menu tel na wyswietlaczu maxidot łazi sie lopatkami pod kierownica....

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez onyx73
                                  a po menu tel na wyswietlaczu maxidot łazi sie lopatkami pod kierownica....
                                  onyx73 - chodzenie po menu telefonu za pomocą manetki nie jest proste. Na przykład możesz wejść w przeglądanie książki telefonicznej ale już z niej nie wyjdziesz - w liście nie ma opcji " BACK". Jeżeli masz multi kierownicę to cofasz się za pomocą przycisku z odłożoną słuchawką.

                                  Przepraszam... Własnie sprawdziłem, że jednak za pomocą manetki również można się cofnąć do poziomu wyboru opcji komputera - jeżeli przykładowo mamy wybraną książkę telefoniczną to dłuższe przytrzymanie przycisku kołyskowego powoduje powrót o dwa poziomy wyżej (nie o jeden).
                                  Octavia 2.0 BKD

                                  Komentarz

                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                  Pracuję...
                                  X