Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Szum wiatru w tylnych drzwiach??

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Szum wiatru w tylnych drzwiach??

    uti, masz jakieś dziwne objawy pracy silnika? Np. czy gaśnie, ciężko odpala na ciepłym?

  • #2
    [O2] Szum wiatru w tylnych drzwiach??

    Witam wszystkich. Czy ktoś ma lub miał podobny problem ?? Powyżej 70 km/h słychać szum wiatru w tylnych drzwiach od strony pasażera. Myślełem że uszczelka ale nie , drzwi są dobrze zpasowane , nie były bite, szum jakby się wydobywał ze środka . Czy ktoś sobie z tym poradził???

    Komentarz


    • #3
      Było :P
      Wycięcie i wklejenie małej szybki w tylknych drzwiach - jedź do szklarzy
      Mam, jeżdżę, cieszę sie (-:
      Zmiana na 1.4 TSI 140 HP.
      Niestety ta nowa to nie jest 4x4 ...

      Komentarz


      • #4
        A może da się to zrobić np. rozebrać drzwi i silikonemm przejechać
        ???

        Komentarz


        • #5
          Jak chcesz mieć porządnie zrobione a nie a'la adam słodowy :P to nie sugeruję ...
          Jacek
          Mam, jeżdżę, cieszę sie (-:
          Zmiana na 1.4 TSI 140 HP.
          Niestety ta nowa to nie jest 4x4 ...

          Komentarz


          • #6
            Miałem to samo, wypchnąłem troche szybę razem z uszczelka na zewnątrz, zaklinowałem ją pod uszczelką i zakleiłem silikonem. Troche rzezby było ale jest spokoj.
            superb combi 2.0TSI 4x4 DSG L&K 393PS/509Nm stage 2 by CS
            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...er=asc&start=0

            poprzednio octa 2.0tdi 260PS/500Nm http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...=38983&start=0

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez piramida
              zakleiłem silikonem
              Silikon chyba się nie lubi z lakierem za bardzo albo raczej lakier go nie lubi :roll:

              Komentarz


              • #8
                Czyli co panowie radzicie ?? Wymiana tej tylnej szybki w drzwiach i po sprawie czy głośniej muza i nic nie będzie słychać!! hehe :P Nie jestem za silikonem tak tylko pytam co z tym fantem zrobić.

                Komentarz


                • #9
                  Szyby nie wymieniasz .....
                  Jedziesz do szklarza, ten wycina ci szybkę i wkleja ją raz jeszcze tylko dobrze - niezbyt droga zabawa ...
                  Pozdrowienia
                  Jacek
                  Mam, jeżdżę, cieszę sie (-:
                  Zmiana na 1.4 TSI 140 HP.
                  Niestety ta nowa to nie jest 4x4 ...

                  Komentarz


                  • #10
                    U mnie bylo to samo tylko mialem to z jednej i drugiej strony. W aso skody w olsztynie powiedzieli ,ze trzeba wymnienic szybki koszt wymniany jednej z montazem 450 zl a w aso plichta w gdansku uszczelnili mi to elastyczna masa do szyb i juz problem zniknal tylko 100 zl ubylo ale juz nie ma szumow .
                    pozdrowienia
                    Łukasz
                    1) Skoda Felicja 1,3 Lxi -97 jest :-)
                    2) Skoda Octavia II 1,9 TDI -04 jest :-)
                    3) Skoda Octavia I RS 1.8T -04 jest :-D
                    4) Skoda Fabia 1,2 TSI DSG -2016 jest :-)

                    Komentarz


                    • #11
                      masakra widze ze mam podobny problem co sie dzieje z tymi autami

                      Komentarz


                      • #12
                        Bite byly :wink:
                        Radio: C90r+XDP210EQ
                        Kable:Opt,Skyline,50 mm
                        Wzm:XES M1+FP 1.800
                        Glosniki: SUPREMO,CDM54,SQ6,Aliante

                        Komentarz


                        • #13
                          moj nie

                          Komentarz


                          • #14
                            Tak sobie zazartowalem, ale wczoraj ogladalem turbo kamere i gosciu kupil nowke z salonu bodajze VW Jette i okazalo sie ze mial robione cos z drzwiami bo lakier mial dosyc spora roznice w grubosci i te wlasnie drzwi mu strasznie szumialy ...
                            Radio: C90r+XDP210EQ
                            Kable:Opt,Skyline,50 mm
                            Wzm:XES M1+FP 1.800
                            Glosniki: SUPREMO,CDM54,SQ6,Aliante

                            Komentarz


                            • #15
                              ziutsane, Moje tez nie było bite ,ale gdy zadzwoniłem do ASO w Gdańsku dostałem informacje że o2 z poczatku produkcji miały taka przypadlość, ale nie bylo to zgłoszone jako akcja serwisowa tylko informacja . Zostalismy zostawieni sobie. Ja mam w planach zglosic to do inportera i zobacze co mi powiedza ,poniewaz z ASO ciezko sie rozmawia.
                              1) Skoda Felicja 1,3 Lxi -97 jest :-)
                              2) Skoda Octavia II 1,9 TDI -04 jest :-)
                              3) Skoda Octavia I RS 1.8T -04 jest :-D
                              4) Skoda Fabia 1,2 TSI DSG -2016 jest :-)

                              Komentarz


                              • #16
                                ok jak cos bedziesz wiedzial daj znac a masz moze na pismie info ze to przypadlosc
                                chcialbym to zalatwic bo ten szum mnie wkurza ale z drugiej strony dlaczego placic za cos co nie jest z mojej winy

                                [ Dodano: Nie 13 Gru, 09 19:36 ]
                                naszej winy

                                Komentarz


                                • #17
                                  Czyli wada fabryczna... Trzeba sie tego pozbyc bo to drażni...
                                  Expierence

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    no tak uwazam ze wada fabryczna ale wiadomo co powie aso ze oni nic nie wiedza ze to pierwszy przypadek
                                    a ten swist jest wkurzajacy i to bardzo jezdzilem przedtem fiatem bravo 9 letnim nie bylo z nim problemu w miedzy czasie byl opel vectra tez bylo ok a tu 4 letnie autko problem z szyba ze niby nie szczelna

                                    [ Dodano: Pon 14 Gru, 09 09:50 ]
                                    dzownilem do aso i oczywisice olali oni takich przypadkow nie mieli a naprawa 150zl smiechu warte

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Witam
                                      Posiadam skode octavie II 2007
                                      Od strony kierowcy szumi i nie wiem czy dobrze zrozumialem trzeba wyciac i wkleic mala szybke z tylu samochodu?
                                      Skad mam wiedziec ktora ?
                                      Bardzo prosze o info bo mnie nerwa bierze z tymi przeciagami w samochodzie

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Jedź do szklarza, niech Ci uszczelni tylną małą szybkę w tylnich drzwiach za kierowcą. Bo jak rozumiem chodzi Ci o to że z tyłu szumi tak?
                                        Życie to nie je bajka, to je bitwa!

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Cesc

                                          Po pierwsze dzieki za odpowiedz a jesli chodzi o szum to wlasnie szuma mi w drzwiach przy kierowcy samochod nie byl bity itd nagle zaczelo szumiec kombinowalem z drzwiami myslalem ze moze troszeczke je docisne ale nie pomoglo i nie wiem co teraz a jest to wkurzajace jesli mialbys jakis pomysl bylbym wdzieczny

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Zamieszczone przez ciuk15
                                            gdy zadzwoniłem do ASO w Gdańsku dostałem informacje że o2 z poczatku produkcji miały taka przypadlość, ale nie bylo to zgłoszone jako akcja serwisowa tylko informacja . Zostalismy zostawieni sobie
                                            gowno prawda, moja skodzina byla na akcji serwisowej z trojkatnymi szybami z tylu,
                                            a auto z 2004 roku, a ja na akcji bylem w 2009 zaraz po zakupie w niemczech,
                                            jak chcesz to poszukam nalepki i bedzie nr akcji serwisowej zreszta w ksiazce tez bede mial

                                            Komentarz


                                            • #23
                                              Dominikk skoro szum jest z przednich drzwi, zacznij od sprawdzenia uszczelek w drzwiach i tych przy szybie. Być może któraś jest naderwana, uszkodzona bądź odklejona i to wystarczy, by wiatr zabierał Ci radość z jazdy.

                                              Zamieszczone przez kbjanek
                                              gowno prawda, moja skodzina byla na akcji serwisowej z trojkatnymi szybami z tylu,
                                              a auto z 2004 roku, a ja na akcji bylem w 2009 zaraz po zakupie w niemczech,
                                              jak chcesz to poszukam nalepki i bedzie nr akcji serwisowej zreszta w ksiazce tez bede mial
                                              poszukaj jak możesz, jeśli taka akcja jest to dużo ludzi by skorzystało, u mnie też szumi tylna prawa :roll:
                                              Życie to nie je bajka, to je bitwa!

                                              Komentarz


                                              • #24
                                                OK dzieki sprawdze jeszcze dokladniej jak cos znajde to sie pochwale

                                                Komentarz


                                                • #25
                                                  Zamieszczone przez Dafik88
                                                  poszukaj jak możesz, jeśli taka akcja jest to dużo ludzi by skorzystało, u mnie też szumi tylna prawa
                                                  prosze bardzo:
                                                  ]"]Link
                                                  akcja max po prawej

                                                  Komentarz

                                                  POWRÓT NA GÓRĘ
                                                  Pracuję...
                                                  X