Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Syczenie szybki małej tylnej.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Syczenie szybki małej tylnej.

    Witam. przeszukałem chyba caly internet i nic nie znalazłem mam nadzieje ze ktoś tutaj mi pomoże,mianowicie słychać podczas jazdy ok 80km/h jak by powietrze dostawało się do środka auta, nic nie czuć ale słychać ewidentnie jest to ta mała szybka z tyłu,uszczelka cała przylega jak należy,drzwi równo siedzą przylegają jak pan prezes nakazał macie może jakieś pomysły ?
    Ostatnio edytowany przez benek123; 9992292.

  • #2
    Stary temat z odklejającą lub źle wklejoną ową szybka . Są 2 rozwiązania pierwsze januszkowe dajesz od wewnątrz pod uszczelkę tej szybki coś tj silikon / klej do szyb / co sobie wymyślisz , drugi rozbierasz drzwi demontujesz ją i wklejasz od nowa .

    Komentarz


    • #3
      ok. generalnie jestem zielony w te klocki wiec chyba wybiorę opcje pierwszą "januszkową" a powiedz mi silikon dać by należało po całosći tej malej szybki od wewnątrz? silikon wystarczy obojętnie jaki? np z k2 za 10zl ? jedno jeszcze pytanko silikon dać pod uszczelką tą która idzie na górze do tyłu między szybą a drzwiami ?
      Ostatnio edytowany przez benek123; 9992292.

      Komentarz


      • #4
        Najpierw zaklej sobie od zewnątrz cała szybkę tasmą malarską by zweryikować czy to na pewno ona , weź bezbarwny szklarski / budowlany wtedy masz leszą precyzje celowania pod uszczelka , tak mówimy o tej uszczelce jak ją odegniesz to bedzie widać miejsce wklejenia .

        Komentarz


        • #5
          Dzięki za pomocokazuje się ze to faktycznie to miejsce, silikon nic nie dał,zastosuje jeszcze piankę pod uszczelki i zobaczymy w ostatcznosci nowe wklejenie szybki.

          Komentarz


          • #6
            Witam,panowie mam taki sam problem wymiana uszczelki nie schodzi w grę bo występuje ona tylko z szybą….. jakieś pomysły?
            MOCY PRZYBYWAJ

            Komentarz


            • #7
              Silikon daj. Pomoże.
              Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
              Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

              Komentarz


              • #8
                Ok zobaczymy czy są radę ?
                MOCY PRZYBYWAJ

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X