Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana pilota "scyzoryk" - Octavia II

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiana pilota "scyzoryk" - Octavia II

    Zamieszczone przez MACIEJ55555
    Dziękuję za życzenia, kurde dopiero orange ożył ze swoim internetem u mnie, czas wypić moje i wasze zdrowie
    najlepszego Macieju...

  • #2
    Wymiana pilota "scyzoryk" - Octavia II

    Cześć,
    czy ktoś z Was wymieniał już pilota do otwierania samochodu - popularnego "scyzoryka" w Skodzie Octavia II?
    Jestem ciekawy czy jest to skomplikowane i czy trzeba np. od nowa programować kluczyk?
    A może wystarczy kupić coś takiego:
    Link
    przerzucić bebechy i już?

    Pozdrawiam
    G.

    Komentarz


    • #3
      Jeśli chciałbyś przekładać bebechy to kup raczej z tej aukcji:
      Link

      Wygląda lepiej niż na tej co Ty pokazałeś. Posiada logo, którego nie ma kluczyk z tej tańszej aukcji.

      Raz musiałem zrobić nowy kluczyk. W punkcie dorabiania kluczyków nie chcieli mi naciąć grota zakupionego na allegro. Wyjaśnił mi Pan, że te z allegro to może być tania chińska stal i obawia się o swój frez.
      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

      Komentarz


      • #4
        Hehe, dobre - jak tania chińska szitowa stal, może uszkodzić zajefajny europejski frez?
        Pamiętaj, że nie zawsze kluczyki mają dziurę na wylot na pastylkę immo i wtedy to logo skody trzeba zerwać tak, czy siak.
        Pozdrawiam
        Marcin

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez koleś
          nie chcieli mi naciąć grota zakupionego na allegro
          Może się Panu nie chciało tego zrobić, albo sam miał w sprzedaży surówkę klucza z elektroniką...i powiedział, że nie...bo nie...to takie Polskie :evil:
          Zamieszczone przez Enriquez
          Hehe, dobre - jak tania chińska szitowa stal, może uszkodzić zajefajny europejski frez?
          Bo to może spisek jest... :diabelski_usmiech ...sorry za mały OT
          Moja nowa pasja

          Były posiadacz O1FL

          Były posiadacz 6Nki

          Komentarz


          • #6
            Dzięki za odpowiedź. Czy dobrze rozumiem, kupując obudowę z Twojego linku, fachowiec w punkcie dorobienia kluczy poradzi sobie ze wszystkim? To znaczy wystarczy dorobić grot, przełożyć elektronikę i nie będzie potrzeby programowania? kluczyk będzie działał?

            G.

            Komentarz


            • #7
              A ty chcesz tylko wymienic obudowe?

              Bo jesli tak - to kupujesz z ktoregos linku , potem podmieniasz grot , bebechy i gotowe - zrobisz to sam.

              Komentarz


              • #8
                Przekładałem kiedyś tak w VW (u fachowca na takim gotowcu/obudowie) i śmigał aż miło, tzn był jeden zonk. Raz wyjąłem ze stacyjki...połowę klucza tzn ,,tyłek''. Ale po porządnym wciśnięciu działało już ok.

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X