Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Antena do radia - złamana

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Antena do radia - złamana

    Zamieszczone przez PAOLO ESCO
    jasne ale na odcinku 2-4 km nie masz szansy ...
    Jeżeli ktoś 365 dni w roku robi max 4 km to faktycznie nie pomoże nic.

    Zamieszczone przez PAOLO ESCO
    dużą zaletą HC jest właśnie naturalna polaryzacja, która owocuje przyleganiem i dzieki temu uzyskuję się "odpowiedni efekt"
    Stąd może takie dobre "efekty" ESP 5W30 u niektórych użytkowników TSI. Nie chce ściekać z napinacza i stąd ciche ranne rozruchy. Swoją drogą wymyślono TSI pod HC? :lol: :wink:

  • #2
    Antena do radia - złamana

    Nie wiadomo jak kochana żona urwała antenę wyjeżdżając z garażu, zrobiła to tak sprytnie że wgieła dach i złamało antenę przy samym dachu, tzn złamało się w miejscach gdzie wchodzą dwa wkręty. Powiedzcie mi drodzy mili czy antena do mojej II FL jest taka sama jak np do I FL czy muszę szukać wyłącznie do mego modelu, rozumiem też że żeby wymienić muszę rozbierać podsufitkę?
    Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę...

    Komentarz


    • #3
      Tak to samo jest. Rozbierać nie ma potrzeby całej podsufiki. Lekko nagniesz i dasz rade.
      http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
      przedstawiam smerfetke

      Komentarz


      • #4
        Może jest ktoś z Białegostoku kto taką antenę ma, żeby nie czekać aż przyjdzie ta zamówiona, wybieram się jutro.
        Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę...

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez canecorso
          Powiedzcie mi drodzy mili czy antena do mojej II FL jest taka sama jak np do I FL czy muszę szukać wyłącznie do mego modelu, rozumiem też że żeby wymienić muszę rozbierać podsufitkę?
          a ja powiem, zę jest inna - tzn inna jest końcówka. Jak już masz zmieniać antenę to zapodaj triflexa :diabelski_usmiech. Podsufitki nie musisz zdejmować tylko z tyłu ten plastik, a później to żeby ręka weszła....
          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez piotrek_os
            a ja powiem, zę jest inna - tzn inna jest końcówka. Jak już masz zmieniać antenę to zapodaj triflexa :diabelski_usmiech. .
            Końcówka może być inna, to nie problem, moja jest dobra, podstawa się połamała. Tak se myślę że w sumie to każdą antenę można założyć byle otwór i kabel pasował.
            Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę...

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X