Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

co to za czujnik?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • co to za czujnik?

    Znalazłem coś takiego może Ci pomoże

    Sprężarka 1.4, 1.6, 1.6 FSI, 1.8 TSI, 1.9 TDI 06/04 -> 1KO 820 803G, 1KO 820 803H, 1KO 820 803J, 1KO 820 803L, 1KO 820 803N TSP0155465
    2.0 FSI 16V 11/04 -> 1KO 820 803G, 1KO 820 803H, 1KO 820 803J, 1KO 820 803L, 1KO 820 803N TSP0155465
    2.0 TDI 06/04 -> 1KO 820 803G, 1KO 820 803H, 1KO 820 803J, 1KO 820 803L, 1KO 820 803N TSP0155465
    Octavia 2 FL, 2009 - 1.8 TSI CDAA 216KM/350Nm

  • #2
    co to za czujnik?

    Witam. Wczoraj jak wróciłem do domu, po zgaszeniu silnika zaczęło coś syczeć przy silniku, coś podobne do przebitej opony. Po otwarciu maski okazało się ze z tego miejsce które zaznaczyłem na zdjęciu wydostaje się gaz, ciśnienie było tak wysokie że wtyczka która wchodzi na ten czujnik została wyrwana i połamana.
    Proszę powiedzcie co to za czujnik, i czy tak ma syczeć? Dodam że jak próbowałem założyć wtyczkę to syczenie było mniejsze. Do czego niby ten czujnik jest?
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #3
      Re: co to za czujnik?

      Zamieszczone przez dandus
      Witam. Wczoraj jak wróciłem do domu, po zgaszeniu silnika zaczęło coś syczeć przy silniku, coś podobne do przebitej opony. Po otwarciu maski okazało się ze z tego miejsce które zaznaczyłem na zdjęciu wydostaje się gaz, ciśnienie było tak wysokie że wtyczka która wchodzi na ten czujnik została wyrwana i połamana.
      Proszę powiedzcie co to za czujnik, i czy tak ma syczeć? Dodam że jak próbowałem założyć wtyczkę to syczenie było mniejsze. Do czego niby ten czujnik jest?
      Klima działa?
      Wygląda to na czujnik ciśnienia czynnika w klimatyzacji -

      Komentarz


      • #4
        Właśnie coraz mniej chłodziła. Teraz ledwo ledwo. Ktoś pod nr.tego czujnika bo ten skoro syczy jest uszkodzony.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez dandus
          Właśnie coraz mniej chłodziła. Teraz ledwo ledwo. Ktoś pod nr.tego czujnika bo ten skoro syczy jest uszkodzony.
          powinien byc ten
          http://allegro.pl/czujnik-cisnienia-...254969791.html

          Komentarz


          • #6
            kowaltom99, Siemanko mam pytanie czy ten czujnik do którego podałeś link to jest tak zwany: Czujnik Wysokiego Ciśnienia (G65) ? Bo mam uszkodzony ten czujnik i nie wiem czy to jest to samo ?
            Stara Czarnulka O2 RS - Sprzedana i szusuje po Słowacji.
            Nowa Czarnulka O3 RS
            Sprzedam - Kabelek VCDS PL 11.11 - PRIV

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez WM66
              kowaltom99, Siemanko mam pytanie czy ten czujnik do którego podałeś link to jest tak zwany: Czujnik Wysokiego Ciśnienia (G65) ? Bo mam uszkodzony ten czujnik i nie wiem czy to jest to samo ?
              Z tego co pamiętam, to czujnik ciśnienia w klimie jest tylko jeden. G65
              Patrząc o przodu - po lewej stronie niedaleko sprężarki.
              Można go wykręcić bez utraty czynnika - jest zaworek "kulka".

              Komentarz


              • #8
                kowaltom99, Tak to będzie ten, dzięki za info.

                Już mi to wymienili :diabelski_usmiech I teraz chłodzi, dmucha jak ta lala
                Stara Czarnulka O2 RS - Sprzedana i szusuje po Słowacji.
                Nowa Czarnulka O3 RS
                Sprzedam - Kabelek VCDS PL 11.11 - PRIV

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X