Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Przeciwmgielne - Led

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Przeciwmgielne - Led

    BADYL, No coś ty to podwójna frajda, przejedziesz się autem, a potem oglądniesz meczyk i to wszystko bez biadolenia i narzekania :diabelski_usmiech

  • #2
    [O2] Przeciwmgielne - Led

    Witam
    Kto mi powie jak to jest ze zmianą żarówek przeciwmgielnych na led'owe ?
    Można nie można? ( jak psiaki na to reagują? mandat itp ) Potrzeba jakiś adapter żeby nie było żadnych błędów ? Jakieś plusy a może minusy ?
    Stara Czarnulka O2 RS - Sprzedana i szusuje po Słowacji.
    Nowa Czarnulka O3 RS
    Sprzedam - Kabelek VCDS PL 11.11 - PRIV

    Komentarz


    • #3
      WM66, taaak oczywiście że można

      robisz na własne ryzyko

      btw
      są magicy którzy hid wrzucają w przeciwmgłowe
      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz


      • #4
        LUKI, A wiesz czy bardzo się tego psiaki czepiają ? No o takich magikach słyszałem :P
        I zastanawiam się czy warto wrzucić led'y czy nie. Widziałem na fotach i różnica jest.
        Stara Czarnulka O2 RS - Sprzedana i szusuje po Słowacji.
        Nowa Czarnulka O3 RS
        Sprzedam - Kabelek VCDS PL 11.11 - PRIV

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez WM66
          LUKI, A wiesz czy bardzo się tego psiaki czepiają ? No o takich magikach słyszałem :P
          I zastanawiam się czy warto wrzucić led'y czy nie. Widziałem na fotach i różnica jest.
          Jak to wygląda? Wrzuć jakieś fory. Nie będzie to generować jakiś zakłóceń itd..?
          O2 FL 2.0 TDI ==>> http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=71836
          Maciej
          Kierownice MF, tempomaty, MFA w grupie VAG Skoda, VW, Seat, Audi. Montaż, kodowanie sterowników, sterowniki, wiązki i inne..

          Komentarz


          • #6
            mackowski, Ja to nie wiem jak jest z błędami dlatego też pytałem czy nie trzeba jakiegoś adaptera. Fotek dużo w google jest :diabelski_usmiech
            Stara Czarnulka O2 RS - Sprzedana i szusuje po Słowacji.
            Nowa Czarnulka O3 RS
            Sprzedam - Kabelek VCDS PL 11.11 - PRIV

            Komentarz


            • #7
              jest potrzebny adapter tzw kasownik błędów zakładałem u siebie ale ja mam org światła dzienne co do przeciw mgielnych nie polecam

              Komentarz


              • #8
                Ja tak jeżdże od trzech lat i do tej pory odpukać nikt się nie czepiał. Minus jest taki, że tracisz użyteczność halogenów, bo led we mgle świeci jak ogarek.
                Nie mam adaptera i po prostu przyzwyczaiłem się do ikonki spalonej żarówki na szafie.
                Jest: VW Passat B6 04.2010 2.0 TDI CR CBBB (170KM/350Nm) http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=88468;
                a do zadań miejskich: VW Lupo 1.4 AUD MY2004 (60KM/116Nm seria)
                Była: O1 L&K kombi 1.9 TDI AHF 2001/2002 (160KM/356Nm by ECU Project)
                O2 kombi 4x4 1.9 TDI BXE 2006 (147KM/345Nm by ECU Project)

                Komentarz


                • #9
                  Dzięki Panowie za info Jednak nic już nie będę przerabiać i zmieniać. Czas na O3RS :diabelski_usmiech
                  Stara Czarnulka O2 RS - Sprzedana i szusuje po Słowacji.
                  Nowa Czarnulka O3 RS
                  Sprzedam - Kabelek VCDS PL 11.11 - PRIV

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja mam od ponad pół roku wsadzone ledy w przeciwmgielne. Mam ustawiony tryb skandynawski, halogeny do jazdy dziennej. Zmieniłem bo jest ładniejsze światło, kolor biały a na normalnych żarówkach z powodu obniżonej mocy barwa robiła się pomarańczowa. Do tego założone mam kasowniki bo wywalało kontrole na szafie. Teraz jest wszystko ok. Nie nadają się do jazdy we mgle, bo świecą na biało a jak wiadomo im światło jest żółte tym lepiej widać.

                    Co do legalności to tryb skandynawski jest u nas nielegalny, ale byłem na przeglądzie i nic nikt nie mówił że świecą więc jest chyba wszystko ok. A co do psiaków jeszcze nie miałem okazji.

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X