Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

octavia 2.0 tdi silnik bkd silnika auto gaśnie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • octavia 2.0 tdi silnik bkd silnika auto gaśnie

    proszę o pomoc,wymieniłem dwumasę po wyjezdzie z warsztatu auto zgasło mało tego motor nie chodzi tak równo jak wcześniej wymieniono też czujnik stopu

  • #2
    Czujnik walu nie zostal uszkodzony przy demontazu skrzyni biegow ??

    Jakie bledy w sterowniku ??
    Spritmonitor.de

    Komentarz


    • #3
      witam sprawa jest bardziej skomplikowana w czasie jazdy zaświeca się kontrolka świec żarowych i silnika silnik w tym momencie gasnie mechanik wymyślił wymianę koła dwumasowego po wyjeżdziez warsztatu to samo kontrolki i motor aut wczesniej auto u elektryka 3 dni odłączenie alarmu niefabrycznego zero poprawy następny mechanik wymienił automat od stopu i przekażnik 109 . auto odbiorę w środę ale nie bardzo wierzę w naprawę . może ktoś miał podobne objawy proszę o pomoc....

      Komentarz


      • #4
        Pompowtryskiwacz ? Dwumas wymieniony z powodu zużycia czy jako próba naprawienia gaśnięcia silnika?
        www.k-mot.pl
        Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
        Autoholowanie.
        Robert Kulma

        Komentarz


        • #5
          dwumas wymieniony jako próba gaśnięcia niby gubił sygnał .pompowtryski pońoc sprawdzone wszystko ok.

          Komentarz


          • #6
            Robią Was w konia obywatelu.
            www.k-mot.pl
            Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
            Autoholowanie.
            Robert Kulma

            Komentarz


            • #7
              Witam ja myślę że uczą się za moją kasę operacja się udała ale pacjent zmarł .Ale teraz na poważnie prośba może jednak ktoś podsunie pomysł co dalej

              Komentarz


              • #8
                Pierwsze co podłączy komputer i pokaz jakie masz błędy. Błąd wystepuje tylko na zimnym silniku czy jak sie rozgrzeje to jedzie?
                Ostatnio edytowany przez Tabus; 41670.

                Komentarz


                • #9
                  Witam trudno powiedzieć coś o błędach bo wszystko robią mechanicy lub elektrycy sam. Z tą temperaturą też bywa różnie raz auto zgasło po wyjechaniu z garażu a często po przejechaniu 10 km a nieraz po 100 lub 200 km

                  Komentarz


                  • #10
                    Czujniki położenia wału padały w 2.0 TDI i taki był objaw.

                    Komentarz


                    • #11
                      hej, skąd jesteś?
                      Jeżeli gdzieś w pobliżu Mikołowa (śląskie) to możemy podpiąć kabelek i sprawdzić jakie wywala błędy.

                      Komentarz


                      • #12
                        Dzięki za propozycję ale jestem z wielkopolski auto stoi u mechanika ostatnio jak z nim rozmawiałem to pokazały się błędy przepustnicy . Poprzedni właściciel zmieniał już przepustnicę jutro wspomnę o czujniku położenia wału jak napisał kolega wcześniej dzięki za wszystko zobaczymy co dalej

                        Komentarz


                        • #13
                          I jak wiadomo już co było problemem?

                          Komentarz


                          • #14
                            obstawiam uwalony czujnik połozenia wału
                            OI 1,8T 4x4 I-sze 1,8T w Polsce z K04-TFSI (3XXKM 4XXNm )

                            DIAGNOSTYKA VAG - CHIPTUNING zapraszam. 791-603-634.

                            http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29138

                            Silnik i skrzynię smaruje MILLERS.

                            Komentarz


                            • #15
                              Witam nic nie wiadomo odbieam auto w sobotę bo brak czasu . Jutro chcę wjechać do 5 mechanika zobacze co powie nikt nie umie powiązać tej kontrolki świec żarowych z tym gaśnięciem auta jak mówię o czujniku wału to odpowiedż jest że auto by nie zapalało

                              Komentarz


                              • #16
                                I to jest akurat kłamstwo. Auto może zapalac a po jakims czasie gaśnie. Mialem takie przypadki w swoim warsztacie

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zobaczymy jak będzie po niedzieli wymiana czujnika i odbieram auto dam znać na forum jaki efekt

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Witam panowie wymieniony czujnik położenia wału dojechałem do domu około 2 km przed garażem auto zgasło pojawił się dziwny dzwięk i nie odpaliło teraz już mi ręce opadły mam kompletny brak pomysłów co wy na to ?

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      Jakieś błędy? Czujnik położenia wałków może. Na pewno czujnik wymieniony?

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        I jakiej firmy czujnik jest założony?

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zróbcie poprawną diagnostykę, a nie trafiacie w płot. Usterkę powinien usunąć warsztat, który rozpoczął naprawę.
                                          www.k-mot.pl
                                          Specjalizacja VAG, inne marki też naprawiam.
                                          Autoholowanie.
                                          Robert Kulma

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Witam czujnik bosch zmieniona kostka stacyjki podobno sprawdzony przewód od czujnika wału jest coraz gorzej auto chodziło cały dzień a teraz max 5 do 10 min w środę jedzie na lawecie do czwartego elektryka W sprawie warsztatu który rozpoczął naprawę wziął kilka tys.i powiedział że on nie ma ochoty tego już robic powoli spisuję auto na straty...

                                            Komentarz

                                            POWRÓT NA GÓRĘ
                                            Pracuję...
                                            X