Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

tylne lewe drzwi i tylne szyby - NIE ŻYJĄ - RATUNKU!!

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • tylne lewe drzwi i tylne szyby - NIE ŻYJĄ - RATUNKU!!

    Dzień dobry wszystkim,
    jestem posiadaczem Octavii 2 fl2010 od niedawna i ... kłopot mam wielki.
    Spróbuję jakoś w skrócie:
    Kilka dni temu poprosiłem człowieka z VCDS o aktywowanie automatycznego ryglowania drzwi podczas jazdy. Uczynił to biegając po różnych modułach VCDS-u. Po tym działaniu przez przypadek odkryłem, że po zamknięciu auta z pilota nie zamykają mi się lewe tylne drzwi. Oprócz tego straciłem sterowanie z panelu kierowcy tylnymi szybami (nie podświetla się też w czasie aktywności przycisk z szybką uniemożliwiający otwieranie szyb przez pasażerów z tyłu) i jakby tego było mało to nie mam też domyku szyb z pilota i grzania lusterek.
    Pytania:
    - czy mógł narozrabiać z ustawieniami VCDS-u?, jeśli tak to jak i gdzie zmienić ustawienia??
    - jeśli chodzi o tylne drzwi: mój mechanik obstawia moduł w drzwiach 5K0959795
    - czy domyk szyb działa tylko przy sprawnych 4 szybach??
    - czu moduł o którym piszę 2 wiersze wyżej odpowiada za centralny i szyby??

    Proszę Szanownych Kolegów o pomoc, bo ja już nie wiem co robić.
    A może jest ktoś z Wrocławia i chciałby pomóc za godziwe wynagrodzenie???

  • #2
    Czy istnieje jakiś sposób by zablokować drzwi które nie reagują na centralny?? Nie widzę żadnego rygla ni przycisku w drzwiach i póki co ... w nocy słabo śpię...

    Komentarz


    • #3
      Trzeba zobaczyć jakimi błędami sypie centralna elektryka . Trudno określić co odkodował ,,ktoś,, VCDSem . Centralna elektryka BCM to nie to samo co moduł drzwiowy.

      Komentarz


      • #4
        kolo co zamotał Ci, pewnie nie zna się za dobrze. jedź do kumatych na kompa ludzi we wrocku i niech Ci zrobią. Pewnie z 50 za to wezmą. Wątpie, żeby tyle rzeczy na raz padło samo z siebie.

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Jaataman Zobacz wpis
          - czy mógł narozrabiać z ustawieniami VCDS-u?, jeśli tak to jak i gdzie zmienić ustawienia??
          - jeśli chodzi o tylne drzwi: mój mechanik obstawia moduł w drzwiach 5K0959795
          - czu moduł o którym piszę 2 wiersze wyżej odpowiada za centralny i szyby??
          - mógł coś źle zakodować. Jednak żeby to wiedzieć potrzebny jest autoscan. O ile go zapisał.
          - tak. Moduł odpowiada za podnoszenie/opuszczanie szyb a także za centralny.
          SPOTY ŚLĄSKIE- ruszyć ZAPRASZAMY!
          ​​​
          Grzegorz

          Moja Ambitna Czarnula

          Komentarz


          • #6
            Panowie!
            Wiązka w drzwiach kierowcy-jeden przewód przetarty, poza tym w czasie eksperymentu wyłączono sterowanie tylnymi drzwiami w panelu kierowcy
            Wszystkim, którym się chciało - dziękuję.
            Temat do zamknięcia.

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X