Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Climatronic problem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    koledzy mam pytanko ponieważ mam taki problem ja wy, czyli od strony kierowcy chłodzi mi słabiej jak po stronie pasażera , a mianowicie jak bez uszczerbku dla schowka się za niego wziąć? z której strony zacząć podważać co by wszystko szybko i sprawnie przebiegło?

    z góry dzięki za pomoc

    Komentarz


    • #27
      finch_pl, musisz popróbować, gdzie lżej siedzi. Ja u siebie zaczynałem od frontu schowka, od rogu po stronie pasażera. Do podważania schowka najlepiej użyć noża do masła ( takiego bez ząbków ) wtedy nie zostaną ślady na tej piankowej części tapicerki.
      Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
      Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

      Komentarz


      • #28
        Witam,
        Odgrzewam kotleta, bo już kilka aut ostatnio w tym temacie przerobiłem. Wspólnym punktem dla wszystkich tych aut, był serwis klimatyzacji, który używał pianki do odgrzybiania klimy. Lekka warstewka po jakimś czasie się "karmelizuje" :-) i przez tę warstwę nie było poprawnych odczytów, dlatego tak łatwo to później naprawić
        Absolutnie nie zniechęcam do odgrzybiania, natomiast jak się kiedyś coś takiego pojawi, to już będzie wiadomo co było przyczyną :-)
        Pozdrawiam,
        Michał

        Nie piję piwa - jedynie JACK DANIELS! :-)

        Komentarz


        • #29
          Jak się dostać do czunika...

          Post przeniesiony do działu How to / FAQ
          Za­kup auta to:
          - wydatki
          - jeszcze większe wydatki
          - trochę lan­su i ko­lej­ne wydatki

          Komentarz


          • #30
            SZUmacher, Coś mi się wydaje że pomyliłeś czujniki ten twój , to czujnik parownika i jest tylko jeden , a 20 cm wyżej na wylocie strumienicy na nogi jest właściwy , trzeba było jeszcze wymontować schowek pasażera a wtedy byś go miał na widoku .
            Poglądowe foto bo innego nie miałem ( na moim foto go nie ma ) ale jest wskazane miejsce gdzie powinien być .



            Ale manual jak się dobrać do niego OK , dla potomnych jak znalazł .

            Komentarz


            • #31
              Wojtenio śnięta racja, to nie ten czujnik. Doczytałem i dowiedziałem się, że wykonałem kupę dobrej, nikomu nie potrzebnej roboty :roll:
              Wytnę post z tego wątku i dorzucę do działu "How to / FAQ"
              Jak się dostanę do tego właściwego :twisted: dorzucę fotorelację.

              [ Dodano: Pon 30 Wrz, 13 00:20 ]
              Jeżeli kogoś interesuje jak się dostać do tego prawego czujnika to odsyłam do FAQ na forum
              http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...150749#1150749

              ps
              Wojtenio dzięki za podpowiedź
              Za­kup auta to:
              - wydatki
              - jeszcze większe wydatki
              - trochę lan­su i ko­lej­ne wydatki

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X