Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z pokretlem od klimatyzacji

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem z pokretlem od klimatyzacji

    Witam. Mam taki problem ze przeskakuje mi tmp na wyswietlaczu. To znaczy krece w lewo a momentami tmp rosnie i to samo dzieje sie w druga strone. Co tu jest do wymiany? Zalaczam filmik.

    A druga sprawa chce wymienic zarowki w bagazniku , te dwie lampki po prawej i lewej stronie ale kable sa tak krotkie ze moge tylko 1 cm odchylic plastikowa obudowe i juz kable blokuja. No i teraz co tu zrobic? Da rade rozebrac obicie bagaznika bez wyciagania lampki czy i tak musze to odciac rozebrac obicie i przedluzyc kable? Jesli rozebrac obicie to macie moze gdzie co odkrecac zeby poszlo w miare sprawnie?

    Dzieki wielkie
    Obecnie 145 KM / 340 Nm

  • #2
    Cos cienko z odpowiedziami. Jest tu jakis elektryk czy elektronik i wie czy da się to wymienic i czy to jest odpowiedzialne za przeskakiwanie tmp?

    unnamed.jpg
    Obecnie 145 KM / 340 Nm

    Komentarz


    • #3
      Wiesz ja chyba wydałbym 2 ,3 dychy na używany panel niż bawić się wymienianie elementów . Na tyle nie ograniam elektroniki ale moim zdaniem nieopłacalne w stosunku do ceny całych paneli

      Komentarz


      • #4
        Za 2 czy 3 dychy to chetnie kupie tylko gdzie, bo wszedzie widze ze sprzedaja ale cale panele klimatronika za 200 zl.
        Obecnie 145 KM / 340 Nm

        Komentarz


        • #5
          Być może wystarczy spryskać płynem kontakt
          Skoda Octavia II FL
          Motul 8100 X-Cess 5W40, Filtry Knecht, Świece Beru

          https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/2sDZh/

          Komentarz


          • #6
            Rozbierz ten pierwszy encoder i go wyczyść/sprawdź. Tu masz co i jak DIY: Fixing the Skoda Laura's jumpy blower speed knob - Team-BHP

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X