Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Octavia 2fl problem ze światłami

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Octavia 2fl problem ze światłami

    Witam mam taki problem Octavia 2 FL po przekręceniu stacyjki włącznik świateł na pozycji 0 światła drogowe świecą zamiast świateł dziennych pozycja 1 postojowe świecą pozycja druga światła mijania świecą normalnie po wyłączeniu stacyjki wszystko gaśnie czyli też normalnie. Ktoś miał taki problem że na pozycji 0 zamiast świateł dziennych świecą światła mijania lub bez świateł dziennych na pozycji 0 świecą normalnie światła mijania?

  • #2
    no to drogowe czy mijania na 0?
    ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
    ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
    poprzednie modele:
    ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
    ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
    O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

    Komentarz


    • #3
      Aj przepraszam na pozycji 0 świecą światła mijania

      Komentarz


      • #4
        A masz te dzienne podłączone?
        Napisz coś więcej. Świeciły kiedyś? Halogeny działają? Jaki bordnetz masz?
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz


        • #5
          No świeciły normalnie, najgorzej że świateł nie wyłącza jak jest na zero. Pytanie czy moduł komfortu steruje takimi rzeczami jak światło licznik czy np centralny zamek ?

          Komentarz


          • #6
            Z którego roku jest ta Octavia?
            Nie masz daleko. Przyjedź do Świętochłowic do mnie lub do Chorzowa do Radka. Sprawdzimy co da się zrobić.
            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

            Komentarz


            • #7
              Octavia 2009 1.6 8v, pytam o moduł bo ostatnio pojawiły się usterki których wcześniej nie łączyłem bo auto długo stało. Usterki to po zimie problem z zegarami (skaczące wskazówki, ogólnie brak działania) problem ze światłami oraz problem z ryglowaniem zamków z pilota dodanego alarmu logic can. Teraz myślę że problem może leżeć po stronie modułu bo to wszystko tam "wchodzi" mylę się ?

              Komentarz


              • #8
                zibi6891 podjedź w piątek na spota, postaramy się ogarnąć temat

                Jest SUPERB III 2.0 TDi CRLB STYLE 181,2 KM 413,9 Nm
                Były Szara Elegantka 2,0 CFHF 2.0 TDi BMM ELEGANCE
                Spoty Śląskie (Katowice i okolice)

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X