Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] wariowanie elektroniki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    no i po serwisie.... jeden wielki wuj... centrala umarta. czas oczekiwania, bo nie ma w Pozen, 3tygodnie (sic!) bo u knedli sa. Przez 3tyg to pieszo by przyszlo Ale mam sie dowiadywac w poniedzialek czy i gdzie jest. Tyle. Uzbrojony w cierpliwosc oczekuje.

    PS
    Mam coraz gorsze zdanie o ludziach z ASO... przyjechalem autem brudnym, nie przecze.. to eletryk siedzac w bagazniku caly syf z tylnego zderzaka na sucho portkami poprzecieral... wale to, ze sie pobrudzil, skoro lubi w syfie biegac... ale ciekaw jestem jak moj lakier to przezyl

    Komentarz


    • #52
      Jiro,

      my porzywdzeni z RSa :wink:

      [ Dodano: Sro 09 Lut, 11 09:42 ]
      no i nowa niespodzianka
      w dniu wczorajszym zapaliła mi się kontrolka świec żarowych i komunikat check engine- service now

      na lawecie trafiłem do aso

      pod VASem wyszedł błąd czujnika doładowania :wink:
      chłopaki zajęli się moim autem z pełnym profesjonalizmem i po kilku godzinach śmigałem dalej

      PRZYCZYNA- uszkodzona instalacja elektryczna w okolicy złącza T10- pin wypiął się z kostki :twisted:

      przy okazji dowiedziałem się, że są problemy z wiązkami elektrycznymi- ostatnio mają dużo reklamacji :lol:
      przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

      wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X