Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Radio Octavia 2 2007 brak wizualizacji czujników parkowania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Radio Octavia 2 2007 brak wizualizacji czujników parkowania

    Witam forumowiczów . Posiadam radio fabryczne RNS300 MP3 i nie wyświetla wizualizacji parktronica . Jakie radio i moduł trzeba dokupić żeby była wizualizacja .
    Pozdrawiam .

    210 zł: 210 zł: Przedmiotem sprzedaży jest Radio RNS300 Cd Mp3 Volkswagen do Golf V- Passat B6- Caddy i Touran OD 2005 DO 2009 KOD DO RADIA W KOMPLECIE. NR katalogowy 1K0 035 191E Radio używane, sprawne i...

  • #2
    Zapewne masz do wymiany sterownik czujników parkowania. Musisz włożyć poliftowy. Do przerobienia jest wiązka tylnych czujników i wewnątrz auta też trzeba przerobić wiązkę na polift.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
      Zapewne masz do wymiany sterownik czujników parkowania. Musisz włożyć poliftowy. Do przerobienia jest wiązka tylnych czujników i wewnątrz auta też trzeba przerobić wiązkę na polift.
      To radio to przedlift. Masz dobrze zakodowany moduł Partronika, tam jest opcja do zaznaczenia aby była wizualizacja, w radiu to nie wiem możliwe też. Ja bym zaczął od sprawdzenia błędów. Jest też taka możliwość, że to radio nie obsługuje wizualizacji czujników parkowania.
      Ostatnio edytowany przez greg44; 19348.

      Komentarz


      • #4
        Dziękuję pięknie za odpowiedz . Pozdrawiam .

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
          Zapewne masz do wymiany sterownik czujników parkowania. Musisz włożyć poliftowy. Do przerobienia jest wiązka tylnych czujników i wewnątrz auta też trzeba przerobić wiązkę na polift.
          Jak są czujniki przód i tył to wystarczy przerobić tylko wiązke tylnich?

          Komentarz


          • #6
            Przednich też.
            Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
            Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

            Komentarz


            • #7
              Na tym filmie wszystko dokładnie wyjaśnione - soją droga autor kanału jest dla mnie mistrzem


              Przerabiałem temat miesiąc temu, z tym że:
              - kupiłem na oryginalną używaną wiazkę PDC (czujniki-sterownik)
              - zamontowałem zderzak poliftowy + PDC
              - na znanym portalu aukcyjnym zakupiłem przewód CAN oryginalnie spleciony, który położyłem w progu
              - zakodowane, sprawdzone i rogal na twarzy się pojawił

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez lexus22 Zobacz wpis
                Na tym filmie wszystko dokładnie wyjaśnione - soją droga autor kanału jest dla mnie mistrzem
                mówisz? dzięki
                ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                poprzednie modele:
                ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez koleś Zobacz wpis
                  Przednich też.
                  A co dokładnie trzeba zmienić w przedniej wiązce? Przejrzałem 2 schematy: 1 z linku pod filmem Krzynola (o2fl) i jeden z chomika (dla skody 2006). Przednia wygląda identycznie. Jedyna różnica to jakby głośnik. Pytanie też czy jak mam teraz (o2 prze fl) czujniki przód i tył to mam 2 głośniki? Niby dzięki się różnią się tonem pomiędzy przodem i tyłem...Ale czy to zasługa 2ch głośników? Hmm

                  Komentarz


                  • #10
                    Masz rację. Przedniej nie trzeba przerabiać. Myliłem się.
                    2006 i 2012 mają taką samą wiązkę przednich czujników. Jedyna różnica jest taka, że do wtyczki przednich czujników dochodzi głośniczek na piny 4 i 3.
                    Ostatnio edytowany przez koleś; 6390.
                    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
                    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

                    Komentarz


                    • #11
                      Ale ten głośnik trzeba dołożyć czy będzie hulać tak jak jest teraz?

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez krzynol Zobacz wpis

                        mówisz? dzięki
                        Lekko! Wiem, że to nie wątek o tego ale szacun za ten kanał i kawał dobrej roboty!

                        Zamieszczone przez mpxxl Zobacz wpis

                        A co dokładnie trzeba zmienić w przedniej wiązce? Przejrzałem 2 schematy: 1 z linku pod filmem Krzynola (o2fl) i jeden z chomika (dla skody 2006). Przednia wygląda identycznie. Jedyna różnica to jakby głośnik. Pytanie też czy jak mam teraz (o2 prze fl) czujniki przód i tył to mam 2 głośniki? Niby dzięki się różnią się tonem pomiędzy przodem i tyłem...Ale czy to zasługa 2ch głośników? Hmm
                        Co do tematu nie wiem jak jest w przedlifcie (bo mam tylko z tyłu PDC), ale w FL które mają przód i tył głośniczek od przednich czujników jest za licznikiem. "Wydaje mi się", że w przedliftach jest jeden głośnik i trzeba domontować 2

                        Komentarz


                        • #13
                          Chyba tak jest. Przejrzałem kilka filmów na YT. Ciekawe czy w słupku b po prawej stronie jest tak samo jak po lewej i tam można dołożyć drugi głośnik (w słupku po lewej ciężko będzie zmieścić dwa głośniki)
                          Nie chce wyjmować licznika, bo czuję że coś mogę zepsuć.

                          Komentarz


                          • #14
                            to dołóż głośnik za bezpiecznikami
                            ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                            ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                            poprzednie modele:
                            ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                            ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                            O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                            Komentarz


                            • #15
                              W sunie to dobry pomysł. Można polecieć za jednym razem z wiazką od can-a. A będzie gdzie to przynitowac? Ktoś może wie jaki symbol ma kostka do buzzera? Lepiej wziąć jakiś oryginalny czy bez różnicy?

                              Komentarz


                              • #16
                                bez różnicy 8E0 919 279 , i kup z wtyczką
                                przykleisz go na taśmę dwustronną, szkoda nitowania

                                A6 C7 LIFT GŁOŚNIK PDC WTYK A7 S7 A6 C6 A4 B8 A5 8E0919279 za 30 zł z Siedliszcze - Allegro.pl - (14199126395)
                                ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                                ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                                poprzednie modele:
                                ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                                ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                                O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X