Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak kontrolki halogenów...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Brak kontrolki halogenów...

    Zamieszczone przez damian1975
    jak pojechałem na pierwszy krakowski spot i spróbowałem ich,to przepadłem
    miałem tak samo :szeroki_usmiech obiecuję na następnym spocie w Krk się stawić :szeroki_usmiech

    [ Dodano: Czw 09 Sty, 14 19:14 ]
    a w ogóle to co tu tak cicho? trzeba 4 setkę skończyć żeby Paweł oddał jutro komuś puchar :diabelski_usmiech

  • #2
    Brak kontrolki halogenów...

    Witam!
    Ostatnio zauważyłem, że jak włącze halogeny to nie włącza mi się kontrolka o ich uruchomieniu na liczniku. Pan wczoraj w ASO mi powiedział, że nie może nic na to poradzić bo halogeny mi montowali w salonie w Tarnowie jako doposażenie pojazdu i tak jest. Czy da się jakoś uruchomić tą kontrolkę??

    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      Ja mam ori halogeny,wersja wyposazenia auta to elegance i też nie mam kontrolki halogenów na liczniku,jedynie na przyełączniku swiateł podswietla mocniej halogeny i zakładam,że jest to kontrolka halogenów

      Komentarz


      • #4
        Gosek007, a czytałes instrukcję? :roll:
        przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

        wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

        Komentarz


        • #5
          Gosek007, ja też nie mam :lol: a halogeny działają. W czym CI to przeszkadza, że nie masz kontrolki na szafie ?
          "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

          Komentarz


          • #6
            nie ma w licznikach kontrolkich przednich halogenów, tylko tylnich
            jest ta kontrolka na włączniku
            ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
            ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
            poprzednie modele:
            ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
            ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
            O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez krzynol
              nie ma w licznikach kontrolkich przednich halogenów, tylko tylnich
              jest ta kontrolka na włączniku
              Mówisz oczywiście o O2 , bo w O2FL i O2 Tour jest w liczniku kontrolka przednich i tylnych mgielnych nie ma natomiast zmiany podświetlenia we włączniku .

              Komentarz


              • #8
                Gosek007, ja widzę, że masz FL.
                W seryjnie montowanych halogenach w FL jest na desce informacja o włączonych światłach halogenowych.
                Trzeba by zobaczyć kompem, czy aktywowana została informacja o halogenach.
                Być może kontrolkę trzeba aktywować również we wskaźnikach.

                Musisz podpiąć się pod kompa i zobaczyć kodowanie w centralnej elektryce i zestawie wskaźników.
                Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

                Komentarz


                • #9
                  kecaj, Gosek007 pisze że dokładali halogeny w salonie więc pewnie zrobili na przekaźniku , a żeby działało jak ori i by się świeciła kontrolka w zegarach to trzeba by wymienić CECM a to już za drogo dla salonu było , standartowo pewnie ma sterownik z serii 85 i dla tego taki manewr .

                  Komentarz


                  • #10
                    Jak byłem w aso w Radomiu reklamować zawieszenie z tyłu bo bardzo opadło coś to mi powiedzieli właśnie że oni to w ogóle nie dokładają halogenów jak nie jest w nie samochód wyposażony. I mi właśnie powiedzieli że trzeba by wymienić jakiś sterownik komfortu aby aktywować kontrolki... Kiepsko trochę bo jak zamawiałem skodę w aso skodą auto bączek w Tarnowie to miałem nadzieję że będzie to całkowicie oryginalna instalacja a tu jednak się okazuję że nie...

                    Komentarz


                    • #11
                      Gosek007, podrzuć mi na PW swój VIN zobaczę jaki masz sterownik.
                      Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

                      Komentarz


                      • #12
                        Gosek007, a wyłącznik Ci wymienili czy masz podłaczone halogeny razem z tylnymi i zapalają się jednoczesnie przód i tył


                        Mariusz
                        Spoty Tarnowskie

                        Mam do sprzedania wyłącznik zespolony Octavia II po lifcie 5KO 953 507AS osłone poduszki kierownicy i tunel środkowy

                        Komentarz


                        • #13
                          Nie no mam podłączone osobno czyli musieli wymienić wyłącznik, pierwsza pozycja do siebie to halogeny przod druga to przeciwmgielne tyl.

                          Komentarz


                          • #14
                            A ile płaciłeś w ASO i co dawałeś swojego?

                            Komentarz


                            • #15
                              Wiesz co ja przy kupnie auta dopłaciłem za halogeny z montażem 600PLN. Bo auto stało na placu bez tych halogenów.

                              Komentarz


                              • #16
                                Gosek007, pytam bo tez tak dokładałem w ASO halogeny w Tarnowie przy nowej Octavi i podpięli mi pod stary wyłącznik który załanczał na raz przód i tył
                                zrobiłem im awanture i szybko wymieniali wyłącznik na nowy


                                Mariusz
                                Spoty Tarnowskie

                                Mam do sprzedania wyłącznik zespolony Octavia II po lifcie 5KO 953 507AS osłone poduszki kierownicy i tunel środkowy

                                Komentarz


                                • #17
                                  Zamieszczone przez Gosek007
                                  Wiesz co ja przy kupnie auta dopłaciłem za halogeny z montażem 600PLN. Bo auto stało na placu bez tych halogenów.
                                  Na 100% z pominięciem sterownika CE. Z jego wymianą mi liczyli chyba z 1300 zł. Stąd brak kontrolki i nie uruchomisz doświetlania zakrętów.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    To jest jakas paranoja... ASO robi druta za 600zł :?

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      demmsi, mnie zrobili za 800 zł takiego samego druta


                                      Mariusz
                                      Spoty Tarnowskie

                                      Mam do sprzedania wyłącznik zespolony Octavia II po lifcie 5KO 953 507AS osłone poduszki kierownicy i tunel środkowy

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        Gosek007, Twój sterownik to 1K0937085P (Classic) - nie obsługuje halogenów.
                                        Diagnostyka komputerowa samochodów - Poznań i okolice

                                        Komentarz

                                        POWRÓT NA GÓRĘ
                                        Pracuję...
                                        X