Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Kontrolna przepalonej żarówki

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Kontrolna przepalonej żarówki

    Macie niezłą "szajbę" żeby wysyłać olej do labu na testy ;-) Ale z drugiej strony - dzięki temu my postronni też czasem czegoś ciekawego sie dowiemy...

    Dlaczego tak często zmiany u Ciebie ?

  • #2
    [O2] Kontrolna przepalonej żarówki

    Witam, w ostatnim czasie mam problem w mojej o2. Świeci mi się kontrolka przepalonej żarówki - żółta kontrolka przedstawiająca żarówkę. To już 2 raz kiedy kontrolka się zapaliła mimo iż wszystkie żarówki są ok. Za pierwszym razem, jakoś 2 tygodnie temu, po odpaleniu auta zapaliła się w.w kontrolka. Sprawdziłem wszystkie zarówki były ok, zaparkowałem auto i poszedłem do sklepu. Wróciłem wsiadłem do auta zapaliłem i odjechałem - kontrolka już się nie paliła. Od wczoraj znów pali się kontrolka ale nie chce zgasnąć, sprawdzałem i podobnie jak za pierwszym razem wszystie żarówki są ok.

    Ktoś przerabiał coś takiego?
    Czy jakieś program diagnostyczny pokaże skąd problem? Która żarówka jest niby spalona?

    Dzieki za info
    hsw

    Komentarz


    • #3
      Jak się podepniesz kabelkiem to pokaże która żarówka jest nie tak, a jakbyś miał maxidota to by wypisał sam na zegarach.
      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez shado
        a jakbyś miał maxidota to by wypisał sam na zegarach.
        wczoraj poleciała mi żarówka od stopu w lewej lampie - info o przepalonej żarówce zapaliło się ikonką na obrotomierzu. Żeby zobaczyć na maxi-docie to trzeba "wchodzić" głębiej w ustawienia?
        Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

        Komentarz


        • #5
          Mi po przekręceniu kluczyka wypisuje przez chwilę informację na maxidot, którą żarówkę mam sprawdzić, a potem to chyba można sprawdzić w "status auta" czy jakoś tak. Auto MY08, może wcześniej tego nie było.
          W Fabii nie tylko, że mi nie wypisuje w maxidotcie to jeszcze w po podłaczeniu się kabelkiem też nie ma informacji.
          BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

          SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

          Komentarz


          • #6
            Dziękuję za informację. W takim układzie, czy da się sprawdzić to kabelkiem a jesli tak to jaki kabelek kupić? Czy oprogramowanie jest do sciągnięcia z internetu? Wasze doświadczenia w tej kwestii?

            Komentarz


            • #7
              BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

              SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

              Komentarz


              • #8
                dziekuję za pomoc. Najlepiej napisać poszukaj sobie i zamknąć wątek.
                Gratuluje postawy! :-)

                Nie wiesz ! nie pisz, siedz cicho!

                :-0

                Komentarz


                • #9
                  O kabelkach jest pierdylion tematów. Wystarczy 3 min i znajdziesz. Jak masz z tym jakiś problem to nikt Cię tu na siłę nie trzyma.
                  BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

                  SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X