Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Logi O2FL

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Logi O2FL

    wszystkim solenizantom 100+ lat

  • #2
    Logi O2FL

    Witam,
    Bardzo proszę o pomoc osób znających się na rzeczy w ocenie logów.
    Pacjent: to O2 FL 1.9 TDI BXE (X.2010 - 70 tys. km).
    Dolegliwość: Pojawiający się dziwny dźwięk z komory silnika w zakresie obrotów silnia mniej więcej 2,500 - 3,500. Dźwięk przypominający obijanie/tłuczenie się plastikowej pokrywy silnika pojawia się gdy samochód się rozgrzeje solidnie (minimum 25-30 km trasy), na krótszych odcinkach objaw póki co nie pojawia się (bez pokrywy jest tak samo).

    Log (0 - 001)
    Log (1 - 010)
    Log (2 - 004)
    Log (3 - 011)
    Log (4 - 003)
    Log (5 - n/a)
    Log (6 - 008)

    Przy okazji podziękowania dla kolegi abstynent za pomoc w przygotowaniu logów i poświęcony czas.

    Komentarz


    • #3
      Nic złego tu nie widać. Profilaktycznie wyczyść maf.
      OI 1,8T 4x4 I-sze 1,8T w Polsce z K04-TFSI (3XXKM 4XXNm )

      DIAGNOSTYKA VAG - CHIPTUNING zapraszam. 791-603-634.

      http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29138

      Silnik i skrzynię smaruje MILLERS.

      Komentarz


      • #4
        nic nie czysc . robert profilaktycznie to mozna wziasc i łyknac witamine c a nie czyscic przepływke bo moze to przyniesc wiecej szkody niz porzytku . co do tego dziwieku to sprawdz napinacz paska wielorowkowego i sprzegiełko na alternatorze .
        diagnostyka vag 602-614-253

        Komentarz


        • #5
          Zawsze klientom czyszcze przepływki i nigdy nic złego sie nie stało. Ale niech każdy robi jak uważa.
          OI 1,8T 4x4 I-sze 1,8T w Polsce z K04-TFSI (3XXKM 4XXNm )

          DIAGNOSTYKA VAG - CHIPTUNING zapraszam. 791-603-634.

          http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=29138

          Silnik i skrzynię smaruje MILLERS.

          Komentarz


          • #6
            german81, rOBERTO795, dzięki za zainteresowanie tematem.
            Jeżeli nie ma wskazań to nie będę nic czyścić. Co do napinacza i sprzęgiełka to sprawdzę po pracy jak to wygląda.

            Przy okazji mam jeszcze pytanie jak zmienić kodowanie w VCDS aby widoczna była w programie moja klima manualna (wersja AMBIENTE) ? Po podpięciu do samochodu kolegi abstynent jego climatronic był widoczny i można było sprawdzić wszystko, natomiast mojej manualnej klimy nie udało się odczytać.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez picassek
              natomiast mojej manualnej klimy nie udało się odczytać
              a co chcesz odczytywać?
              położenie cięgna?

              przeciez sie nie da- własnie dlatego, że Climatronic jest elektroniczny a Climatic manualny
              przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

              wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

              Komentarz


              • #8
                piotrek_gdy, nie ubliżaj Climaticowi! to jak najbardziej elektroniczna i diagnozowalna komputerowo klimatyzacja, wiem, bo ją mam. :-D

                Inna sprawa, jak ktoś ma Octavię bez jakkolwiek zautomatyzowanego sterownika klimatyzacji w aucie - jak to ma miejsce w O2 FL - tego faktycznie nie da się diagnozować komputerowo, ale zwłaszcza tego czegoś nie wolno nigdy nazywać sterownikiem Climatic
                Pozdrawiam, Robreg.
                ----
                furmanka.blogspot.com fan ;-)

                Komentarz

                POWRÓT NA GÓRĘ
                Pracuję...
                X