Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przerobienie orginalnych lamp na led

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Przerobienie orginalnych lamp na led

    Sony mądrze pisze. Wprawdzie nie w temacie liczby obrotów kierownicą, ale jak widać sam autor wątku chyba nie policzył tego właściwie...
    Co do wrażenia siły wspomagania podczas jazdy i czułości na ruch kierownicą to właśnie sztywność opon ma kluczowe wrażenie - i to nawet przy takim samym rozmiarze. Patrz moje posty krytykujące Dunlop BluResponse i wychwalające Continentala.
    Jak dla mnie O2 na sztywnych oponach ma doskonale dobrane wspomaganie kierownicy i daje ładne wyczucie. Powyżej 120 km/h siła wspomagania zauważalnie maleje, co sprzyja pewnej jeździe np. po autostradzie. Do niedawna miałem jako drugie auto Vectrę i ta, mimo znacznie niższego profilu opon 225/45/17, miała zawsze "nerwową" i lekko działającą kierownicę, co przy 200 km/h wymagało sporej uwagi. A Skodzina na 195/65/15 jedzie jak zamurowana - łuki na autostradzie wymagają przyłożenia siły do kierownicy, nie ma mowy o drgnięciu ręki.

    M.

  • #2
    Przerobienie orginalnych lamp na led

    Witam. Czy da się samemu przerobić orginalne lampy z żarówkami H7 od skody octavii 2 liftback?
    Chodzi o dołożenie paska led do środka w takim wężyku. Zna ktoś kogoś kto takie coś miał/robił albo jakiegoś elektromechanika kto takie coś przerabia?
    Skoda Octavia II Kombi: Ambiente 2.0 TDI 140KM

    Komentarz


    • #3
      bojlas, masz tu namiar na gościa co przerabia lampy -----> Bi Xenony - soczewki - LED ☄ Przerabianie i regeneracja lamp
      Fabia 1.9 TDI V/RS-Line ---> Octavia 1.9 TDI V/RS-Line ---> Octavia 2.0 TSI V/RS

      Komentarz


      • #4
        A skąd weźmiesz homologację na takie przerobione cudo???? :shock:
        OCTAVIA II 1,9TDI ELEGANCE; XII 2004r; BKC, DSG

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Dejwid
          bojlas, masz tu namiar na gościa co przerabia lampy -----> Bi Xenony - soczewki - LED ☄ Przerabianie i regeneracja lamp
          Wielkie dzięki. Dokładnie o coś takiego mi chodziło Światła dzienne i postojowe - Przeróbki Xenon LED | Sklep z led Bi Xenon

          Teraz tylko dogadać się do ceny i szykować pieniążki - akumulator już tak w dupę nie będzie dostawał :P

          Zamieszczone przez witek_sz
          A skąd weźmiesz homologację na takie przerobione cudo???? :shock:
          Dlatego pytałem się o jakiegoś specjalistę. Wtedy mnie nic nie obchodzi.
          Skoda Octavia II Kombi: Ambiente 2.0 TDI 140KM

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez bojlas
            witek_sz napisał/a:
            A skąd weźmiesz homologację na takie przerobione cudo???? :shock:


            Dlatego pytałem się o jakiegoś specjalistę. Wtedy mnie nic nie obchodzi.
            taaak

            przecież to rzeźba w gównie...
            kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

            SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

            Komentarz


            • #7
              I jego też
              OCTAVIA II 1,9TDI ELEGANCE; XII 2004r; BKC, DSG

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X