Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Orginalny alarm

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] Orginalny alarm

    leonn, kto chce to niech wpada skądinąd wiem, że kilka osób z Małośląska się wybiera

  • #2
    [O2FL] Orginalny alarm

    Witam mam pytanie zauważyłem ostatnio przez przypadek zamknąłem w aucie psa że alarm zadziałał tzn migacze ale dzwięk z syreny był bardzo cichy i tu moje pytanie czy oznacz to jakąś usterkę syreny bo wydawało mi się kiedyś że było głośniej mam orginalny alarm montowany w serwisie
    OCTA

    Komentarz


    • #3
      Re: Orginalny alarm

      Zamieszczone przez kerajnt
      mam orginalny alarm
      montowany w serwisie
      W 95% przypadków jedna część zdania zaprzecza drugiej.
      BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

      SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

      Komentarz


      • #4
        Tak można się czepiać , źle to ująłem jednak miałem na myśli to że alarm był zamontowany w serwisie w nowym aucie ma w czujki w słupkach A i tyle chciałem uzyskać tylko jakąś poradę , pomoc , wskazówkę co może być przyczyną mojego problemu .
        OCTA

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez kerajnt
          alarm był zamontowany w serwisie w nowym aucie ma w czujki w słupkach A
          to nie jest ori, więc trudno powiedzieć co masz i jak działa
          ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
          ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
          poprzednie modele:
          ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
          ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
          O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez kerajnt
            alarm był zamontowany w serwisie
            nikt nie wie co ci zamontowali kolego więc nie miej pretensji że nie wiadoo jak ci pomóc
            albo podjedź do serwisu gdzie ci to montowali i zgłoś problem(wersja odpłatna)
            albo znajdź papiery od alarmu i wtedy porad proponuję szukać na elektrodzie (wersja darmowa ale wymagająca wysiłku własnego)
            albo podjedź do jakiegoś renomowanego "alarmiarza" w swojej okolicy i tam szukaj porady (wersja odpłatna)
            przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

            wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

            Komentarz


            • #7
              A nie masz czasami przycisku z napisem META?
              BIURO RACHUNKOWE WIELICZKA KSIĘGOWOŚĆ WIELICZKA

              SPRZEDAM OII 1.9TDI Elegance 2007

              Komentarz


              • #8
                shado, Napis META znajduje się tylko na elemencie który jest pod schowkiem na okulary na przycisku nie ma napisu, bynajmniej u mnie tak jest.
                Stara Czarnulka O2 RS - Sprzedana i szusuje po Słowacji.
                Nowa Czarnulka O3 RS
                Sprzedam - Kabelek VCDS PL 11.11 - PRIV

                Komentarz


                • #9
                  Macie sporo racji nie czepiam się poszukam jakiś papierów może coś mam jetem 2 właścicielem skody alarm raczej wpięty w can uzbraja się pilotem od zamka centralnego obok słupka a po stronie kierowcy jest przycisk z diodą tyle wiem na tą chwilę może to coś wam pomoże .
                  OCTA

                  Komentarz


                  • #10
                    kerajnt, będę strzelał, ale jeśli masz syrenkę z wbudowanym zasilaniem i akumulatorem, objaw wskazany przez Ciebie na początku wątku, często wskazuje na zużyty do granic przyzwoitości akumulator zainstalowany wewnątrz syrenki. Druga możliwość - ktoś wyciszył syrenkę kluczykiem wbudowanym wewnątrz większości syrenek alarmowych posiadających własne zasilanie.
                    Pozdrawiam, Robreg.
                    ----
                    furmanka.blogspot.com fan ;-)

                    Komentarz


                    • #11
                      Witam sprawdzę czy jest tam akumulator do do kluczyka raczej nie bo zdarzyło się że wył głośno a ja nic nie grzebałem kluczykiem ale dzięki za odp
                      OCTA

                      Komentarz


                      • #12
                        Witam mam podobny problem ale u mnie nic nie słychać.jak alarm się uzbroj to po jego wywołaniu na przewodach od syreny pojawia się Plus 12v. Syrena chyba z akumu.bo na 4 przewody ale nie daje sygnału choć migacze migają .nie bardzo wiem o co chodzi ponieważ autko mam 2tyg. Czy po wymianie syreny trzeba coś kodować bo mam ją zamiar wymienić. Z góry dzięki za podpowiedzi .
                        Był pasek kombi ahh
                        jest czarna perła bxe

                        Komentarz


                        • #13
                          jakub572, oryginalna syrena ma 3 przewody. Stawiam, że masz dokładany alarm i problem w tym, że nie wiadomo nawet jaki model.
                          Aktualne zużycie paliwa

                          Komentarz


                          • #14
                            model znam x-safe02 (mam książeczkę) i był na bank zakładany od nowości(znam auto od nowego) ,choć syrena wygląda na dokładaną. Znalazłem taką na allegro za 30zl. ma 4 przewody i jest z akumulatorem jak u mnie czerwony(stały+) niebieski( ? ) biały(+ po wzbudzeniu) i czarny(-) więc może jakiś sposób na jej sprawdzenie ? dodam że jak wzbudzę alarm to pojawia się + na jednym z przewodów (białym) razem z kierunkami :roll: a potem niknie .

                            [ Dodano: Pon 08 Gru, 14 19:36 ]
                            wymieniłem syrenę i po problemie
                            Był pasek kombi ahh
                            jest czarna perła bxe

                            Komentarz

                            POWRÓT NA GÓRĘ
                            Pracuję...
                            X