Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kabel od akumulatora do kabiny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kabel od akumulatora do kabiny

    pokolenie poxyliny :diabelski_usmiech

  • #2
    kabel od akumulatora do kabiny

    Witam.
    Koledzy potrzebuje pociągnąć kabel od akumulatora do wzmacniacza i nie moge znaleźć miejsca w którym bez problemu przecisne kabel. Miał już ktoś taki problem, bardzo prosze o podpowiedzi. Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      simonc2, za akumulatorem masz takie coś tam gumowe.... :diabelski_usmiech
      Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

      Komentarz


      • #4
        kolego patrzyłem na akumulator i nawet go wykręciłem i nie widziałem tam zadnego miejsca zeby ten kabel przeciągnąć. Mozesz bardziej przybliżyć w którym miejscu to jest?

        Komentarz


        • #5
          Luknij za akumulator na ścianę gorodziową.
          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

          Komentarz


          • #6
            ok obadam, mam szukac jakiejs zaslepki lub czegos innego ??

            Komentarz


            • #7
              Na ścianie grodziowej za akumulatorem jest gumowa zaślepka. Od środka znajduje się ona na ścianie grodziowej za Centralną Elektryką [nad pedałami - widoczna po demontażu osłonki styropianowej - na wysokości pedału sprzęgła, lekko po lewej]
              Aby zrobić porządnie przeprowadzenie przewodu [tj. peszla, położenie w korytku itp], musisz wyjąć akumulator i zdemontować plastiki obudowy akumulatora.
              Następnie ze skrzynki bezpieczników w komorze silnika możesz prowadzić przewód w korytku [pod obudową akumulatora, dostęp po jego wyjęciu i demontażu wszystkich plastików]. Korytko wychodzi vis a vis naprzeciw gumowej zaślepki.
              Nie zapominamy oczywiście o bezpieczniku.

              Pozdrawiam

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X