Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Zakres pracy wycieraczek

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Rauxel, nie czytasz tego, co zostało napisane! Nie chodzi o przesuwanie silnika, tylko o instalację właściwego mechanizmu wycieraczek, którego producent przewidział do Twojego auta.
    Pozdrawiam, Robreg.
    ----
    furmanka.blogspot.com fan ;-)

    Komentarz


    • #27
      Panowie, problem rozwiazany. Stary mechanizm byl taki zardzewialy, ze rozpadl sie przy probie demontazu. Cud, ze silnik w ogole poruszal tymi wycieraczkami...

      Wymiana mechanizmu i wycieraczki hasaja jak powinny. Dzieki za pomoc !

      Komentarz


      • #28
        CBDO :twisted:
        Pozdrawiam, Robreg.
        ----
        furmanka.blogspot.com fan ;-)

        Komentarz


        • #29
          Pisałem, pisałem, a Ty swoje .. a najlepsze ze mechaniory nic nie znalazły. he he

          Komentarz


          • #30
            Wiecie jak to jest dumac zza klawiatury, dodatkowo sie na tym nie znam. Mechanik pierwotnie tez uznal, ze jest ok ! Dopiero inny rozwiazal problem...

            Fakt, ze na OCP sa najlepsi mechanicy, nie ulega watpliwosci !

            Komentarz


            • #31
              Koledzy, moje wycieraczki w trybie auto (czujnik deszczu) nie wracają na pozycje "parkowania" tylko zatrzymują się parę centymetrów wyżej od miejsca spoczynku.
              Nie wiem, jakimi zasadami się one kierują, ale po krótkim czasie idzie jakby kolejny sygnał do mechanizmu i wycieraczka jest obniżana o parę centymetrów niżej.
              Czy jest to prawidłowe?
              Czujnik i szyba od nowości ori.

              Komentarz


              • #32
                Zamieszczone przez banshee12
                Koledzy, moje wycieraczki w trybie auto (czujnik deszczu) nie wracają na pozycje "parkowania" tylko zatrzymują się parę centymetrów wyżej od miejsca spoczynku.
                Nie wiem, jakimi zasadami się one kierują, ale po krótkim czasie idzie jakby kolejny sygnał do mechanizmu i wycieraczka jest obniżana o parę centymetrów niżej.
                Czy jest to prawidłowe?
                Czujnik i szyba od nowości ori.
                Tak to jest normalne, u mnie też tak jest.
                ↑↑↑ To jest moja opinia I naucz się z tym żyć ↑↑↑

                Komentarz


                • #33
                  Dzięki!

                  Komentarz


                  • #34
                    Pare to pojecie ogledne. Jednemu pare to bedzie 2-3cm, a innemu 10cm.

                    Te 2-3cm jest ok, wiecej juz nie koniecznie.
                    Spritmonitor.de

                    Komentarz


                    • #35
                      Zza pozycji kierowcy jak zatrzymują się wyżej to lekko widać prawy koniec prawej, a jak przeskocza w miejsce spoczynku to ich nie widać, czyli mniej więcej te 2-3cm.

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X