Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Awaria Stacyjki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Awaria Stacyjki

    Mam awarie stacyjki. Pierwszym razem gdy kluczyk zaczął się blokować ściągnąłem bębenek i wyciągnąłem odłamany element. Złożyłem wszystko i stacyjka działała poprawnie z tą różnicą że nie działała blokada kierownicy. Dzisiaj blokada ozdrowiała podjechałem na zakupy wracam chcę zapalić auta a kluczka nie da się przekręcić. Auto zholowałem do domu i zacząłem rozbierać stacyjkę jak poprzednio. Tym razem jednak muszę poradzić sobie z zablokowaną kierownicą której nie da się w żaden sposób odblokować.
    Rozebrałem większość jak na filmikach w internecie. Ściągnąłem kierownicę, czujnik położenia kierownicy, sterownik i manetki. Doszedłem do momentu gdy należy zdemontować samą stacyjkę. Niestety mocowana ona jest na 2 śrubach zrywanych co za tym idzie nie mają łba za który można by je odkręcić.
    Rozbierał ktoś może stacyjkę. Jak poradzić sobie z tymi śrubami ?

  • #2
    Jest rada w innym temacie:
    "Witaj juz pisze od góry włożyłem punktak lekko młotkiem popukałem potem mała wkrętarką wiertło 4,2 nawierciłem trochę wbiłem małego torksa i mała grzechotka odkręciłem bez problemu.."
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      Te śruby nie są mocno przykręcone. Zrób tak jak napisane i się uda.
      Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
      Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X