Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wentylacja - zanieczyszczenia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wentylacja - zanieczyszczenia

    Witam!

    Od kilku dni wentylacja na wyższych obrotach chodziła jak traktor. W końcu zabrałem się do tematu i wyciągnąłem wentylator, żeby go przeczyścić i spisać numery do ewentualnej wymiany. Okazało się, że w wentylatorze znalazłem dość duży kwitek parkingowy. W starym samochodzie miałem filtr kabinowy przed wentylatorem. Tu widzę, że filtr jest za wentylatorem. Pytanie gdzie znajduje się wlot powietrza do kabiny? Czy nie powinno być tam choć jakiejś siatki, żeby nie wpadały aż tak duże elementy? Szukałem schematu wentylacji, ale nigdzie nie ma zewnętrznych elementów. Lekko odchyliłem plastiki podszybia, ale nic tam nie widać. Może ma ktoś jakieś zdjęcia co tam powinno być.

  • #2
    Zacznijmy od tego że nie piszesz jakie auto i jaki rocznik. Wloty powietrza do kabiny są zawsze w podszybiu za plastikiem, a właściwie za plastikowym podszybiem.

    Komentarz


    • #3
      Cześć miałem identyczny problem paragon parkingowy dostał się z wewnątrz kabiny pomiędzy szyba a deska rozdzielcza z prawej strony.


      Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez danielzy Zobacz wpis
        Zacznijmy od tego że nie piszesz jakie auto i jaki rocznik. Wloty powietrza do kabiny są zawsze w podszybiu za plastikiem, a właściwie za plastikowym podszybiem.
        Moje przeoczenie. Chodzi o Skodę Octavię 2 FL 1.6 TDI kombi z 2012.

        Zamieszczone przez matthews Zobacz wpis
        Cześć miałem identyczny problem paragon parkingowy dostał się z wewnątrz kabiny pomiędzy szyba a deska rozdzielcza z prawej strony.


        Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
        Tu kwitek parkingowy nie był mój, więc musiał dostać się z zewnątrz.

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X