Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Co mogło się wydarzyć?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Co mogło się wydarzyć?

    Cześć, posiadam Skodę Octavię II z silnikiem 1.9 tdi 105km.
    Wczoraj jadąc ~ 30/40 km/h, zjeżdżałem z ronda i usłyszałem niepokojący odgłos jakby jakieś śruby spadły na ziemię i po przejechaniu kilku metrów od przodu z prawej strony zaczął dochodzić metaliczny hałas, tarcie metalu o metal i lekki pisk. Zatrzymałem się żeby zobaczyć co mogło się stać, zobaczyłem na oponę, amortyzator, hamulce i wszystko co mogłem dostrzec bez rozkręca i nic nie się dostrzegłem, pod maską też na pierwszy rzut oka nic się nie zmieniło, bo się coś musiało się stać... Jadąc do domu co jakiś czas było słychać ten metaliczny hałas i czuć tarcie, ale to co jakiś czas. Następnego dnia odpaliłem auto i pojechałem zobaczyć czy nadal słychać i czuć to samo, okazało się że tarcie i lekki hałas odczułem przy wjeździe na ulicę z podwórka i przy skręceniu w lewo, potem przejechałam jakieś 6km i dosłownie nic, zero hałasu, tarcia, zgrzytów. Pod domem zdjąłem Koło, pół zabudowy za amortyzatorem mokra od jakiegoś oleju, podniosłem maskę i zobaczyłem, że po prawej stronie na łączeniu chyba zaworu AGR powstał wyciek.
    Co mogło się stać, co mam zrobić albo co sprawdzić?
    Czy mogę jutro jechać nim do pracy czy tylko do mechanika?

  • #2
    Zamieszczone przez Hołek1993 Zobacz wpis
    Czy mogę jutro jechać nim do pracy czy tylko do mechanika?
    Do mechanika.
    Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
    Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

    Komentarz


    • #3
      A nie wiesz co mogło być przyczyną zaistniałej sytuacji?

      Komentarz


      • #4
        Nie wiem. Nie jestem mechanikiem.
        Tempomaty w grupie VAG. Skoda, Audi, Seat, VW. Wiązki, montaż, kodowanie. Tel. 510 150 407
        Klientów pytających o rabat informuję, że jest on stolicą Maroka

        Komentarz


        • #5
          Wstaw zdjęcia to będzie można coś powiedzieć.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X