Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

trzeszczące boczki podczas puszczania muzyki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • trzeszczące boczki podczas puszczania muzyki

    Witam.
    Miał ktoś z Was problem, że jak puszczał muzykę to boczki wydawały z siebie taki dźwięk jak przy uszkodzonych głośnikach, dziwne wibracje i wyeliminował problem? Dźwięk ten znika jak docisnę miejsca które zakreśliłem na czerwono bądź wsadzę butelkę z wodą w kieszeń drzwi kierowcy, która trochę usztywni. Zaznaczę, że boczka drzwi nigdy nie demontowałem. Na myśl mi przyszło, by po zdjęciu boczka wsadzić tam coś w stylu kołka, który wypchnie boczek do wewnątrz jednocześnie go usztywniając. A Wy? Jak sobie z tym poradziliście?
    Załączone pliki

  • #2
    Gąbka wygłuszająca audio taka centymetrowa powinna pomóc. Ja robiłem drzwi i boczki mata plus gąbka . Efekt niebo a ziemia

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez patryk23 Zobacz wpis
      Gąbka wygłuszająca audio taka centymetrowa powinna pomóc. Ja robiłem drzwi i boczki mata plus gąbka . Efekt niebo a ziemia
      Ale to pod boczek na tą blachę przykleić tą gąbkę czy na sam boczek od wewnątrz czy jak? Nie znam się na wygłuszaniu i z chęcią dowiem się co i jak.

      Komentarz


      • #4
        Maty na blachę drzwi a gąbka na boczek tylko musisz zobaczyć miejsca gdzie masz najmniej miejsca między tymi elementami bo dasz za dużo to nie zapniesz boczna na kołki

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez patryk23 Zobacz wpis
          Maty na blachę drzwi a gąbka na boczek tylko musisz zobaczyć miejsca gdzie masz najmniej miejsca między tymi elementami bo dasz za dużo to nie zapniesz boczna na kołki
          Dzięki za wskazówkę. No dobra. To teraz pytanie z innej beczki. Jaką piankę, matę oraz kołki do boczka ogarnąc takie z sensem? Przyznam, że kompletnie zielony jestem co do car audio.

          Komentarz


          • #6
            Zależy ile chcesz wydać , mata 20x50 ok 15zl pianka 1cm ok 10zl m2 przy tych tańszych mówię . Kołki znajdziesz na allegro Ori po 2 ,3 zyle za sztukę.

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez patryk23 Zobacz wpis
              Zależy ile chcesz wydać , mata 20x50 ok 15zl pianka 1cm ok 10zl m2 przy tych tańszych mówię . Kołki znajdziesz na allegro Ori po 2 ,3 zyle za sztukę.
              I te tańsze też dadzą radę czy to raczej taki pic na wodę jesli chodzi o wybór producenta i płaci się tylko za firmę?

              Komentarz


              • #8
                Dadzą

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez patryk23 Zobacz wpis
                  Dadzą
                  Dzięki wielkie za podpowiedź. Czas zabrać się za realizację.

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez patryk23 Zobacz wpis
                    Dadzą
                    A ile mniej więcej m2 kupić maty i pianki na boczki na przód, żeby nie przesadzić z ilością?

                    Komentarz


                    • #11
                      Zmierz miarką na wysokość i szerokość w kwadracie ,całe drzwi to będziesz miał z zapasem na zagięcia i zakład .

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez patryk23 Zobacz wpis
                        Zmierz miarką na wysokość i szerokość w kwadracie ,całe drzwi to będziesz miał z zapasem na zagięcia i zakład .
                        DziękI!

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X