Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Skrzypniecie przy odpuszeniu gazu.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Skrzypniecie przy odpuszeniu gazu.

    Zamieszczone przez rafiki
    Tyle, że w finalnej wersji może wyjść inaczej napis "OCTAVIA CLUB POLSKA", bo Seba wrzucił jakąś niestandardową czcionkę i cholera wie czy w drukarni ją mają...ale to w sumie ich problem, żeby było zgodne z zamówieniem :lol:
    To nie jest ich problem ponieważ pliki do druku powinny mieć czcionki zamienione na krzywe a tak to de facto możesz nawet ślaczki dostać zamiast tekstu

    [ Dodano: Czw 28 Lis, 13 12:07 ]
    Zamieszczone przez rafiki
    Nie było nic o 50%, a z tego co się orientuje, to nie ma żadnego przepisu, który by ich zmusił do tego żeby po wpłacie zaliczki 50% zacząć realizację.
    To trzeba było taki zapis uzgodnić

  • #2
    Skrzypniecie przy odpuszeniu gazu.

    Witam,

    Posiadam swiezo nabyta Octavie II 2.0 Tdi z 2006 roku (silnik to bodajze BKD).
    Szukalem w dotychczasowych postach ale jakos nie znalazlem podobnej usterki.
    Wiekszosc z opisywanych problemow przy odpuszczaniu gazu to metaliczne zgrzyty lub wycie lozysk. Natomiast u mnie jest ewidentne pojedyncze skrzypniecie i tyle, samochod jedzie dalej gladko do czasu gdy znow odejme gazu, wtedy ponownie skrzypnie i cisza. Dodam ze dzieje sie to zawsze niezaleznie od biegu na ktorym jade i chyba nie jest to raczej kwestia podwozia.
    Czy kogos wkurza podobny problem?

    Pozdrawiam
    baszczaq

    Komentarz


    • #3
      Psiknij sprejem na pedał i przestanie
      ILE WYJAZDÓW TYLE POWROTÓW
      http://www.bunkry.pl/pl/index.html
      a gdy pomogłem, to nie bądź wiśnia i naciśnij POMÓGŁ.
      http://www.motostat.pl/user_images/16862/icon3.png
      Była SKODA 1 jest PEUGEOT 207

      Komentarz


      • #4
        Powodów może być kilka- dwumas, być może coś z zawieszeniem, bądź też kolega miał podobny problem w BMW i tam okazało się że jest to wina rozszczelniena sie elastycznego łącznika przy wydechu. Najlepiej podjechać do mechanika żeby zobaczył bo za pomocą internetu nikt Ci dokładnej diagnozy nie wykona :wink:
        Życie to nie je bajka, to je bitwa!

        Komentarz


        • #5
          Mam identyczny dzwięk od około roku pytałem się gdzieś na forum ale nikt nie był w stanie udzielić odpowiedzi. Byłem jakiś czas temu u mechanika ale kazał się nie przejmować i nie szukać sobie problemów.

          Komentarz


          • #6
            baszczaq, ja też tak mam.. wymieniłem poduszki bo to z reguły jest problem, ale niestety po wymianie dalej tak jest - dwumasa już zaczyna padać tak diagnoza. Wymiana samych poduszek przyniosła efekt taki, że mniej przenoszone są drgania na samochód.
            VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
            Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez alxxx
              baszczaq, ja też tak mam.. wymieniłem poduszki bo to z reguły jest problem, ale niestety po wymianie dalej tak jest - dwumasa już zaczyna padać tak diagnoza. Wymiana samych poduszek przyniosła efekt taki, że mniej przenoszone są drgania na samochód.

              Mechanik juz byl odwiedzony i faktycznie stwierdzil ze dwumasa sie konczy ale wiec wyglada na to ze to moze byc jeden z objawow. Nie wiem tylko ile jeszcze moge tak jezdzic (na liczniku jest 205 tys) dopoki calkiem nie padnie?

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X