Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

usterka silnika 1,4 tsi

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • usterka silnika 1,4 tsi

    Zamieszczone przez ELM0
    Zamieszczone przez Alf
    Zamieszczone przez Prim
    Mój samochód przyjeżdża jutro do salonu (miał być w piątek, później poniedziałek - będzie jutro).... ale czekam jeszcze na "po świętach" - żeby zafakturować go w cenie wyprzedażowej 2013.... to taka cicha umowa między mną i dealerem. Liczę na 4 - 5k mniej... więc do -11% pewnie jeszcze coś dołożę... tyle już czekam (od połowy września) że 2 tygodnie mnie nie zbawią...
    Też mam taki plan, ale jak na razie o wyprzedaży rocznika w skodzie cisza...

    P.s bedziesz rejestrował samochód już w styczniu?
    ponoć mają duży limit aut i może być ciężko z wyprzedażą...
    a ja słyszałem, że jednak wyprzedaż rocznika dla Octavii ma być....

  • #2
    usterka silnika 1,4 tsi

    jadąc ok 90 km silni stracił moc i zgasł , juz nie zapala swieci sie epd i kontrolka wtrysku jakos cięzko kręci sprawdziłam olekj jest cot moze byc


    dzwoniłam do serwisu ipan wykluczuł kolizję zaworów , ale stawia na łańcuch moje auto ma 2,5 roku i jest pogwarancji i niepodlega akcji serwisowej więc naprawa na mój koszt , assistance zawizło moje auto do pana Dominikia co ma serwis i ma sprawdzić ale nie wygląda to wesoło
    adasylka

    Komentarz


    • #3
      Ja myślę, że to może być brak języka polskiego.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Ceed1
        Ja myślę, że to może być brak języka polskiego.
        Bardzo możliwe :diabelski_usmiech , ale zajrzałbym też do rozrządu i raczej nie próbował więcej kręcić rozrusznikiem... Przydałoby się więcej informacji jak np. jaki przebieg, rocznik itp.

        Temat o rozrządzie 1,4 TSI jest TUTAJ
        Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
        Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

        Komentarz


        • #5
          A może warto pojechać za autem do serwisu...? Czy stoisz z nim na poboczu i myślisz, że ktoś CI pomożę na odległość :diabelski_usmiech

          PS. Dla mnie temat jest do zamknięcia...zaraz będzie kolejny ŚMIECIOWY wątek dotyczący 1.4 TSI

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Marcinooo

            PS. Dla mnie temat jest do zamknięcia...zaraz będzie kolejny ŚMIECIOWY wątek dotyczący 1.4 TSI
            Poczekajmy chwilkę, może koleżanka coś "odpowie" ( dlatego od razu nie zamknąłem ). Jak będzie cisza to się wywali...
            Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
            Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

            Komentarz


            • #7
              A dlaczego zaraz wywalać, nie wpadajcie w panikę, może to nie rozrząd , co prawda z polskiego jej nie poszło, ale pomoc kolegów dla kobiety też na poziomie ops: i jeżeli się pojawi po takim przywitaniu, może wyjaśni rozwiązanie problemu.

              Komentarz


              • #8
                Ja też myslę,że się nie pojawi.Kobieta przerażona,ukochane autko(może nawet męża) się popsuło,szybko wchodzi na stronę OCP i w stresie pisze posta z zapytaniem co mogło się stać,a tu trafia na docenta Miodka,który pomóc nie potrafi,ale za to świetnie zna język polski.Pogratulować wyrozumiałości dla płci pięknej.

                Komentarz


                • #9
                  zadariusz1. To, że ktoś jest kobietą nie oznacza, że nie może napisać po polsku. Nie jestem żaden "docent Miodek" ale jak ktoś pisze ogólniki, z których nic nie wynika i w dodatku takim "polskim", że aż musiałem się skupić aby to przeczytać to coś tu nie gra. Jak by dziewczynie zależało to by się poprawiła i odpowiedziała dając nam więcej szczegółów odnośnie samochodu. Komputer nie gryzie. Tak jak koleżanka napisała posta tak samo zależało jej na pomocy. Bo gdzie jest teraz jak ma wielki problem? Też uważam, że temat do zamknięcia.
                  P.S. zadariusz1. Po przecinku i kropce należy zrobić odstęp :szeroki_usmiech

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez zadariusz1
                    Ja też myslę,że się nie pojawi.Kobieta przerażona,ukochane autko(może nawet męża) się popsuło,szybko wchodzi na stronę OCP i w stresie pisze posta z zapytaniem co mogło się stać
                    Tak przerażona, że od wczoraj od godz. 12:55 nie weszła na forum

                    A ja sprawdziłbym, czy komuś nie zależy na biciu piany o 1.4 TSI - tj. czy ktoś sobie nie dubluje konta na forum - ucichło w innym wątku to trzeba zrobić szum ponownie

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez Marcinooo
                      ... A ja sprawdziłbym, czy komuś nie zależy na biciu piany o 1.4 TSI - tj. czy ktoś sobie nie dubluje konta na forum - ucichło w innym wątku to trzeba zrobić szum ponownie
                      Na razie wygląda, że tak nie jest...

                      [ Dodano: Pon 25 Mar, 13 21:07 ]
                      Niestety jak widać od miesiąca cisza i zero logowania więc zamykam.
                      Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
                      Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X