Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zestaw żarówek do Octavia II FL

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Tak sobie tu czytam i czytam i się zastanawiam kochani - po jaki dzwonek wam tak rozbudowane zestawy? Ja rozumiem - jak padnie w trasie. Tylko jak wam padnie w trasie halogen p/mg albo cofania to czy nie da się jechać bez tego? Czy naprawdę w środku nocy na trasie będziecie zmieniać kierunek w lusterku? Bez długich też się da dojechać. Te boczne pozycje w bananie z tyłu - grunt ze jakaś pozycja się świeci, na 4 żarówki na stronie wszystkie na raz nie padną, szkoda nafty.

    Zestaw obowiązkowy to wg mnie gwarantujący bezpieczeństwo jazdy. Mijania x2, kierunki x4, stopy x2, pozycje tylne (jeśli ktoś nie ma dwuwłókowej ze stopami) x2. I wszystko.

    Oczywiście żarówki są na stacjach.
    Tylko że:
    P21/4W - stop/pozycja w O2 liftback - na stacjach nie ma. Więc wypada mieć.
    PY21W - kierunki żółte - przy wyprzedzaniu ważne - trza mieć.
    H7 - mijania - są wszędzie tylko na stacjach drogo, za NARVA na Lotosie chcieli 29 zl/szt. , kupiłem w sklepie motoryzacyjnym za 12,30 zl/szt.

    Podsumowując - dla liftbacka O2 wg mnie - H7 , PY21W i P21W/4W. Dla kombi coś inaczej z tylnymi stopami/pozycjami.

    ---
    Dla szukających po stacjach, jak ja kiedyś, pioruńskich P21/4 (za to P21/5 są wszędzie tylko nie pasują). W ASO skoda za P21/4 zawołali 2,75 zl/szt. (dwa siedemdziesiąt pięć)!
    Skoda Octavia II liftback 2004, 1.9 TDI PD 77kW BJB, Classic, Black Magic

    Komentarz


    • #77
      Kupiłem jakiś czeski zestaw żarówek do OII tylko na wypadek kontroli na Słowacji, gdzie dość często jeżdzę. A dalej dokładnie jak napisałeś :szeroki_usmiech
      Antyfotoradar Valentine1
      Harry II Classic+Sirio ML145

      Komentarz


      • #78
        na allegro znalazłem cos takiego
        Link

        po uzupelnienu u tego sprzedawcy zestaw taki jak do octavii wyjdzie 30zł brakuje tylko zarówki w3w

        Komentarz


        • #79
          Na wstępie sorki za odgrzanie kotleta ops:
          Wybieram się na Słowacje i do Czech. Muszę zaopatrzyć się w zestaw żarówek . Szukałem na all.. i znalazłem komplet w kosmicznej cenie. Możecie coś polecić ?
          I jeszcze jedna kwestia ,a mianowicie mam ksenony i czy muszę mieć żarnik na wymianę?

          Komentarz


          • #80
            Trzeba pamiętać, że żarówki P21/4W oraz PY21W są w wersji BAZ15D, czyli asymetryczne
            Załączone pliki

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X