Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

akcja serwisowa grupy VW

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • akcja serwisowa grupy VW

    Witam, tematu nie znalazłem więc zakładam nowy.

    Ostatnio dostałem info przy okazji telefonu do serwisu, że na moim aucie jest akcja serwisowa odnośnie silników grupy VW i emisji CO2.
    Wgranie softu. Poinformowano mnie, że nie ma to wpływu na osiągi a jedynie to zmniejszenie się spalania.

    Ktoś już miał z tym do czynienia? Warto z tego skorzystać? Rzeczywiście jest tak jak mnie poinformowano?

  • #2
    Ja mieszkam w Danii i dostałem zaproszenie do ASO na wgranie nowego softu. Nie wiem jakie przyniesie to skutki, ale niestety musze to zrobić bo nie przejdzie auto badań technicznych jak nie będzie w książce wbite,że oprogramowanie zostało zaktualizowane.

    Komentarz


    • #3
      skoro mus to mus, ja bym jeszcze dodatkowo tunera odwiedził po takim zabiegu w celu optymalizacji :E

      Komentarz


      • #4
        Ciekawe kto w takim wypadku pokrywa koszty chiptuningu. Auto bylo kupione legalnie i mialo spelniac wszelkie normy. Po gwarancji mozna sobie z nim zrobic co kto chce. W takim razie ktos teraz psuje mi auto i ja mam ponosic ponownie tego koszta ??
        Spritmonitor.de

        Komentarz


        • #5
          W PL to chyba nie jest obowiązkowe, czy się mylę?

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez karolsky Zobacz wpis
            W PL to chyba nie jest obowiązkowe, czy się mylę?
            Nie jest. W PL przegląd przejdzie. Nikt tego nie sprawdza.

            Zamieszczone przez karolsky Zobacz wpis
            Ja mieszkam w Danii i dostałem zaproszenie do ASO na wgranie nowego softu. Nie wiem jakie przyniesie to skutki, ale niestety musze to zrobić bo nie przejdzie auto badań technicznych jak nie będzie w książce wbite,że oprogramowanie zostało zaktualizowane.
            Daj znać jakie wrażenia z jazdy (spalanie, osiągi) jak będziesz już po zabiegu.


            Trochę przydatnych info --> Volkswagen Gate - akcja serwisowa a osiągi • AutoCentrum.pl

            i tu --> Akcja serwisowa jednostek VW EA 189 jest nie całkiem udana? - WP Moto
            Ostatnio edytowany przez dominques; 39557.

            Komentarz


            • #7
              Przestrzegam przed tą aktualizacją. Jeśli nie musicie, to nie róbcie. Silnik pracuje inaczej, bardziej jakby klekocze przy wchodzeniu na obroty. Nie wiem co zrobili z tym programem, ale słychać turbo jak świszcze, wcześnie praktycznie niezauważalnie pracowało. Spalanie może lekko spadło, ale śmię twierdzić, że znikoma różnica.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X