Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] wyciek z uklad chlodniczego

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] wyciek z uklad chlodniczego

    Witam
    mam pytanko. W zeszlym tygodniu zobaczylem niewielki wyciek plynu chlodniczego w mojej O2FL 1.8tsi CDAA. W serwisie oceniono ze przecieka dodatkowa pompa wody nr czesci 1K0 965 561J. Wymienilem na nowa niestety wyciek nadal ten sam w tym samym miejscu. Dzisiaj uznano ze to jednak wyciek z glownej pompy wody, ktora rowniez wymienilem. Gwarantowano mi, ze teraz juz bedzie na pewno sucho itd itp ( zrobilem awanture w serwisie ze nie potrafia diagnozowac auta itd). Co ciekawe wrocilem samochodem do domu po kilku godzinach wracam na hale garazowa i widze wyciek tym razem w innym miejscu zdecydowanie dalej od poprzedniego ( okolice za prawym przednim kolem z plastiku w ktorym jest owor). Zauwazylem tez ze w zbiorniczku wyrownawczym jest duzo za duzo plynu chlodniczego troche powyzej polaczen dwoch polkuli tego zbiorniczka. Czy to mozliwe ze nadmiar plynu ma tam odplyw czy musze jechac robic kolejna awanture?

  • #2
    Kamas
    Nie ma żadnego odpływu, układ chłodzenia jest zamknięty. To o czym piszesz, to raczej rozpuszczony lód, zmarźlina lub jakieś resztki rozlanego płynupo naprawie. Obserwuj poziom płynu w zbiorniczku i tyle. Nadmiar płynu możesz odciągnąć

    Komentarz


    • #3
      Pojeździj troche i codziennie kontruluj poziom płynu. Może być tak jak kolega pisze że gdzieś coś stopniało i sie robi plama pod autem
      Octavia I Tour 1.9 TDI 2007
      Passat B7 2.0 TDI 2013 Czarny Deep

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X