czy warto JE kupić ? pomocy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • pietrek125
    Rider
    • 2012
    • 416
    • Octavia II combi (1Z5)

    #26
    Niestety czym nowszy model tym więcej oszczędności, głównie na tym czego na pierwszy rzut oka nie widać...blacha, wygłuszenie, plastiki, belka z tyłu zamiast wielowahacza, itp itd... a le za to dodane bajery ,które działaja na podświadomość...niestety 99% aut po 2004r to jednorazówki...niedługo dojdzie do tego, że Polonezy z stanu wojennego to niebyły takie złe...


    Czeski Knedliczek z Meksykańską Papryczką Chili
    CBTA 2.5 MPI 170 KM, KPF 5S Man.

    Komentarz

    • Bambek1
      Elegance
      • 2015
      • 963
      • Octavia I (1U2)
      • AZJ 2.0 MPI 115 KM

      #27
      Zamieszczone przez pietrek125 Zobacz wpis
      Niestety czym nowszy model tym więcej oszczędności, głównie na tym czego na pierwszy rzut oka nie widać...blacha, wygłuszenie, plastiki, belka z tyłu zamiast wielowahacza, itp itd... a le za to dodane bajery ,które działaja na podświadomość...niestety 99% aut po 2004r to jednorazówki...niedługo dojdzie do tego, że Polonezy z stanu wojennego to niebyły takie złe...
      Zgadzam się z Tobą w caaaałeej rozciągłości.
      ŻONA = Ekspert w każdej dziedzinie.
      Jak ja mam mało czasu na wszystko... ale najlepszy jestem w nic nierobieniu.
      Spalanie - Motostat.pl
      Spalanie - Motostat.pl

      Komentarz

      • Pawelt
        Ambiente
        • 2009
        • 189
        • Octavia II (1Z3)
        • BSE 1.6 MPI 102 KM

        #28
        Panowie, jaguar E-Type potrafił się w kilka lat rozsypać bez zasolonych dróg, nie mówiąc o Poldkach Caro, Matizach itp. itd.

        Widać, że auto z tematu miało trudny żywot, karoseria nie była dbana to i się sypnęło i auto już nie jest warte ceny jaką chciał by kupujący.

        Większość O2 znając życie dokula się do 20 roku eksploatacji a potem zostanie zezłomowana jak każde inne auto.

        Komentarz

        • animalpak
          Classic
          • 2018
          • 4

          #29
          auto stało w Rybniku było wystawione za 35 tys. od tygodnia juz jej nie widze.Szukam dalej, moze juz coś innego volvo xc70 bmw x3 itp. Posprawdzałem parę octavi przez autoDNA i to co powyskakiwało (przebiegi, zdjęcia powypadkowe) aż strach cokolwiek kupić.

          Komentarz

          Pracuję...