Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana kratki nawiewu środkowego - O2 Tour

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wymiana kratki nawiewu środkowego - O2 Tour

    Witam.

    Niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczek bardzo fajnego autka Octavia 2 Tour
    Pech chciał, że kupiłem odświeżacz zapachu przypinany na kratkę nawiewu który zniszczył plastik pod nawiewem. Z prawej strony.

    Foto:
    IMG_20180519_190054.jpg

    Okazało się, ze płyn z odświeżacza dostał się na plastik i powstały bąblę. Po starciu uzyskałem taki brzykdi efekt.


    Chciałbym wymienić tą kratkę i czy możecie mnie pokierować jak ją zdemontować bez śladu?
    Wielkie dzięki.

  • #2
    Kratka występuje jako jeden element z całym schowkiem. Zamiast się bawić, poszukaj takiego z zamykaniem.
    Pierwsze lepsze wyszukanie:
    Link
    Pozdrawiam
    Marcin

    Komentarz


    • #3
      Chcesz to mam do sprzedania z klapką za 50 zł stan idealny.

      Komentarz


      • #4
        Cały schowek siedzi tylko na zatrzaskach ale bardzo solidnie. Zacznij podważać czymś deliktnym żeby nie zniszczyć deski od samoge dołu, jeśli uwolnisz dwa zatrzaski na samym dole resztę pójdzie lekko.
        Tylko uwaga na kabel ze świateł awaryjnych żebyś nie wyrwał ponieważ nie jest zbyt długi

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez Szym_on Zobacz wpis
          Cały schowek siedzi tylko na zatrzaskach ale bardzo solidnie. Zacznij podważać czymś deliktnym żeby nie zniszczyć deski od samoge dołu, jeśli uwolnisz dwa zatrzaski na samym dole resztę pójdzie lekko.
          Tylko uwaga na kabel ze świateł awaryjnych żebyś nie wyrwał ponieważ nie jest zbyt długi
          Dzięki, o to mi chodziło. Dotarłem też do kilku zdjęć i wygląda na to, że jestem w stanie sobie z tym poradzić.

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X