Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Zbiornik LPG wymiana homologacyjna

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez AniaMMz Zobacz wpis
    Ja oddaje w tym tygodniu do legalizacji w Wawie. Powiedzieli, że legalizacje robią na 10 lat za 300 zł. Więc nie biorę póki co pod uwagę wymiany.
    Jak zrobisz to daj namiary gdzie tak robią i ile to trwa. Czy trzeba demontować zbiornik czy zostawiasz im samochód na kilka dni?

    Komentarz


    • #27
      Tutaj jest lista zakładów zajmujących się homologacją zbiorników na LPG/CNG/LNG/H2:
      Zbiorniki LPG/CNG/LNG/H2, ważne informacje na tematy: duplikaty poświadczeń, homologacja, dozór butli LPG, badania, zakłady przygotowujące do badań.
      Pozdrawiam,
      Jaroslav92525

      -----------------------
      VAG ECONOMY czyli Skoda 1.6 MPI z LPG :-)

      Komentarz


      • #28
        Zamieszczone przez pejo Zobacz wpis

        Jak zrobisz to daj namiary gdzie tak robią i ile to trwa. Czy trzeba demontować zbiornik czy zostawiasz im samochód na kilka dni?
        I po robocie. Odstawiłam do AMP Service w Warszawie na ul Minerskiej. Rano przyprowadziłam, popoludniu odebrałam. Legalizacja przedłużona na 10 lat za 300 zł. Polecam miejscowke!

        Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

        Komentarz


        • #29
          Takie pytanie z serii..... czy może ktoś....
          Na wiosnę muszę wymienić butlę lpg, mam 630/200 albo /225, mam plan wymienić na 69l 630/270 albo na 77l 630/300, nie zależy mi bardzo na bagażniku, czy ktoś może montował u siebie taką butlę?

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X