Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wyciek za przednim kołem od strony pasażera

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wyciek za przednim kołem od strony pasażera

    Witam ostatnio zauważyłem drobny wyciek doslownie kilka kropel za przednim kołem od pasazera strony ciecz jest dość czysta wiec to chyba nie olej w takim razie co to moze być myslałem o wodzie z klimy jednak od 2 dni jezdze bez klimy a cieknie dalej moze ma ktos jakis pomysl?

  • #2
    Posiadasz klimatyzacje? Po prawej stronie jest odpływ skroplin

    Komentarz


    • #3
      Tak mam klime jednak wydawało mi się,że odpływ z niej jest centralnie pod autem bo zawsze tam mam dużą kałuże. Wczoraj byłem na kanale i znów kapie czujnikiem przy misce juz nie wiem co z nim jest nie tak bo to 3 czujnik w krotkim czasie i chyba nie jest mozliwe by wszystkie byly wadliwe moze ma ktos jakis pomysl jak zaradzic by olej z czujnika nie kapal bede wdzieczny bo nie usmiecha mi sie zbytnio wydac kolejny raz kase i po 2 dniach znow krople pod autem a glupio tak jezdzic by auto znaczylo teren

      Komentarz


      • #4
        Olej rozpoznasz,
        Płyn chłodniczy jest z glikolem - poczujesz na palcach tę "śliskość",
        Płyn do szyb - będzie pachniał znanym ci zapachem,
        Woda z klimy - jak to woda.

        Sprawdzaj!

        Komentarz


        • #5
          Kiedyś kapało czymś śliskim właśnie myślałem,że to olej jest taki w dotyku ale według kolegi wyżej z czujnika w misce kapał mi płyn chłodniczy teraz natomiast jak wezme na palec to jest to jakby woda tyle ze brudna i lekki zapach oleju ma

          Komentarz


          • #6
            Daj nakapać na białą kartkę papieru i zrób fotkę, może to pomoże...

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X