Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wyposażenie O2 Elegance

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    A czy ktoś wie jak wygląda wyposażenie standardowe w OII Fl liftback Elegance ? szukam w necie i nie mogę znaleźć, z tego co zauważyłem to w wersji Ambition nie było kierownicy multifunkcyjnej a w elegance jest, nie wiem jak z radiem, czy w każdym elegance było radio "bolero" ?? czy tez zwykły swing i za dopłatą wymieniali na te ładniejsze, proszę mi również powiedzieć jak to było z podgrzewaniem foteli, czy to była opcja czy wersja Elegance miała już to w sobie ? Dziękuję.
    http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...a-by-aryziomex

    Komentarz


    • #27
      Ja bym osobiscie nigdy nie kupił 2.0tdi na pompowtryskach{no chyba że to CR, chociaz wątpie bo w skodach chyba w 2008 albo 2009 był}... jak juz cos dozbieraj może grosza i szukaj już na CR tego disla.... Przecież ten silnik to chyba największa wpadka VW od II wojny światowej :PP. No ale twoja decyzja...

      Napewno na forum jest mnóstwo ludzi którzy użytkują ten silnik i go będa chwalic, ale ja mam 2 znajomych którzy pozbyli sie auta z tym silnikiem jak najszybciej . A co do DPF'a to juz najszybciej będzie zajrzec pod spód auta i zobaczyc czy tam jest czy go nie ma :}

      Zamieszczone przez aryziomex
      A czy ktoś wie jak wygląda wyposażenie standardowe w OII Fl liftback Elegance ? szukam w necie i nie mogę znaleźć, z tego co zauważyłem to w wersji Ambition nie było kierownicy multifunkcyjnej a w elegance jest, nie wiem jak z radiem, czy w każdym elegance było radio "bolero" ??
      Z tego co wiem to standard w elegance w odróżnieniu od Ambiente to xenony, multifunkc.kierownica-skórzana, climatronic, alu 16"{które przez prawdziwego fana Octavii odrazu powinny byc sprzedane i zamienione na min. 17" }, i chyba tyle z tych potrzebnych rzeczy Co do radia to chyba trzeba zapłacic za BOLERO bo widzialem sporo eleganców z Swingiem więc tak mi się wydaje..
      Była O2 1.6 MPI
      JEST: O2 FL 1.8 TSI : http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...461736#1461736 :drive:

      Komentarz


      • #28
        pulower, jakby co to mam taka wlasnie skodzine u mnie jest jeszcze esp czujnik deszczu czujnik zmierzchu grzane stolki i lusterko fotochromatyczne a tak to reszta jak opisałshado,

        Komentarz


        • #29
          W standardzie O2 Elegance nie było ksenonów, ale były spryskiwacze reflektorów. Czujnik deszczu i zmierzchu tak, ale aktywna jest standardowo tylko funkcja czujnika deszczu. Czujnik zmierzchu można uruchomić poprzez kodowanie, trzeba przy tym wymienić przełącznik świateł. Nie ma podgrzewanych foteli, radio Swing.

          Komentarz


          • #30
            Zamieszczone przez voytek
            Czujnik deszczu i zmierzchu tak, ale aktywna jest standardowo tylko funkcja czujnika deszczu.
            Tego też nie było w standardzie w wersji Elegance.
            Britos A co ty wiesz o tych silnikach, bo kolega kolegi powiedział jak to wpadka. Szkoda słów.

            Komentarz


            • #31
              Zamieszczone przez Britos
              Ja bym osobiscie nigdy nie kupił 2.0tdi na pompowtryskach
              Zamieszczone przez Britos
              Napewno na forum jest mnóstwo ludzi którzy użytkują ten silnik i go będa chwalic, ale ja mam 2 znajomych którzy pozbyli sie auta z tym silnikiem jak najszybciej
              tak pieprzysz gościu bzdury a założę się że nie masz pojęcia o czym... :diabelski_usmiech
              O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
              GVI 1.4TSI
              LANCIA YPSILON 1.2 MPI
              tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

              Komentarz


              • #32
                Britos jesteś kolejnym człowiekiem wrzucającym wszystkie 2.0 tdi do jednego wora, nie mającym zielonego pojęcia o tych silnikach.

                Najpierw doucz się w tej kwestii, a później wypisuj głupoty na publicznym forum...
                Moja FLka:

                http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...hlight=xcracer

                Komentarz


                • #33
                  z tego co pamiętam to im bliżej końca produkcji tym więcej można było dostać, podgrzewane fotele zawsze były płatnym dodatkiem.
                  Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

                  Komentarz


                  • #34
                    Britos A co ty wiesz o tych silnikach, bo kolega kolegi powiedział jak to wpadka. Szkoda słów.
                    Akurat troche wiem i dosyc dużo czytam. Ale nie stwierdziłem że u każdego musi wystąpic poważna awaria.. Są tacy co przejadą 200tys bez żadnej awarii a niektórym po 30tys silnik do wymiany idzie.... Takie jest życie... Mam również dwóch znajomych mechaników w Białymstoku, którzy stwierdzili że rzeczywiscie silnik vaga 2.0 tdi jest dosyc problematyczny z początków produkcji głównie...Są przeciez ludzie którzy nie interesują się zbytnio motoryzacja, kupują auto z nieznanym sobie silnikiem, przejeżdzają nim ponad 200tys kilometrów bez żadnej awarii i po przeczytaniu postów na temat tego co maja pod maską smieją się autorom prosto w twarz..

                    Ale już się nie odzywam, zostałem wystarczająco pocisnięty...

                    Na znak pokoju powiem że 1.8 tsi też nie jest wzorem
                    Była O2 1.6 MPI
                    JEST: O2 FL 1.8 TSI : http://forum.octaviaclub.pl/viewtopi...461736#1461736 :drive:

                    Komentarz


                    • #35
                      Zamieszczone przez greg44
                      Czujnik deszczu i zmierzchu tak, ale aktywna jest standardowo tylko funkcja czujnika deszczu.

                      Tego też nie było w standardzie w wersji Elegance.
                      Fakt, było zamawiane dodatkowo Dokładnie czujnik deszczu ze ściemniającym się lusterkiem wewnętrznym.

                      Komentarz

                      POWRÓT NA GÓRĘ
                      Pracuję...
                      X