Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[ O2 i O2 FL] Czysty silnik - a montaż uszczelki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    dziadekk, górna to jest od dawna bo sam mam HEKO i miałem zamontowaną na zimę ale wizualnie to kicha jest i tak i tak :szeroki_usmiech
    A na uszczelkę poczekam ze 3 tygodnie, bo taki czas wyskoczył z systemu zamówień części w Skodzie :?

    Komentarz


    • #77
      Zamieszczone przez hotrain
      A na uszczelkę poczekam ze 3 tygodnie, bo taki czas wyskoczył z systemu zamówień części w Skodzie :?
      Ja zamówiłem w piątek i dziś mam odebrać, numer katalogowy jak kilka postów wcześniej.

      Mała zmiana, też tyle będę czekał. :lol:
      Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

      Komentarz


      • #78
        Zamieszczone przez mirek_p11
        kross12 zrobimy listę i jak będzie więcej chętnych to napiszemy do superskody o rabat przy większej ilości zamówionych osłon. Ciekawe czy mają osłonę na dolną część w zderzaku.
        Jakby byly jakies konkrety to podpinam sie pod zakup oslony - dajcie tylko info ma maila.
        dzieki!

        [ Dodano: Pon 11 Lip, 11 13:31 ]
        Zamieszczone przez Eidos71
        Dzisiaj również kupiłem uszczelkę podszybia i po odcięciu ok. 20 cm założyłem na przedniej krawędzi komory silnika - wchodzi idealnie, trzyma się bardzo dobrze. Zobaczymy, ile to pomoże w czystości silnika :-)
        wrzuc fotke pls
        pozdrawiam
        dab

        Komentarz


        • #79
          Zamieszczone przez dziadekk
          będzie zainteresownie i doloną i górną do OII, mi odpowiedzieli z heko, że dolnej nie mają w planach narazie robic, górną robią. (info z kwietnia br.)
          Komplet byłby idealny
          Ta heko wygląda koszmarnie...Ja chce taką z Superba

          Komentarz


          • #80
            Miałem uszczelkę z gąbki i zmieniłem na ori z podszybia, założona, osłony przemyte i trasa Kraków i z powrotem w deszczu zrobiona. Osłony czyste nadal. Mimo że uszczelka z gąbki była skuteczniejsza, to gumowa wygląda dużo lepiej.
            Załączone pliki
            Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

            Komentarz


            • #81
              Zamieszczone przez dab

              wrzuc fotke pls
              Forum - Octavia Club Polska
              "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

              Komentarz


              • #82
                Dzieki.
                Jestem wlasnie po montazu tejze uszczelki. Lezy i wyglada ok, jesli jeszcze spelnia swoje zadanie to co chciec wiecej :-)
                pozdrawiam
                dab

                Komentarz


                • #83
                  dab, u mnie spełnia swoje zadanie w 100% nawet jak myje się na myjce ciśnieniowej to wody w środku nie ma - syfu też zdecydowanie mniej
                  "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                  Komentarz


                  • #84
                    powniewaz uszczelnialem swoja fabke mam na sprzedaz uszczelke samoprzylepna z mikrogumy. musialem kupic szpule za 3 dychy . wiec reszte moge kolega odsprzedac po kosztach tj. 3 zlote za metr + wysylka (mysle ze jako list w koperte zawine i bedzie tez po psich pieniadzach)

                    miktoguma ma ta zalete ze sie nie odksztalca po pewnym czasie i nie przepuszcza wilgoci

                    wymiar pasujacy do fabki to 15mm (podstawa z klejem ) na 10mm (wysokosc)
                    super sprawa zostalo mi kolo 9 metrow wiec prosze pisac tu lub na pw

                    Komentarz


                    • #85
                      Panowie, zamówiłem taką uszczelkę w ASO Ganinex (ok 30 zł), tylko teraz pytanie. Czy jeśli mam gwarancję będę musiał przed każdą wizytą ją ściągać? Może się czepiam, ale wiecie że jeśli ASO może odmówić zrobienia czegoś na gwarancji to to zrobi...

                      ps. jak założę pochwalę się fotkami.

                      Komentarz


                      • #86
                        adamsky, Spokojnie zakładaj :!: Ja serwisuję u Czechów i się nie czepiali a nawet bardzo im się podobał ten pomysł :szeroki_usmiech Śmiali się że muszą ten pomysł podsunąć fabryce :P W nowej O3 jest już coś takiego tylko montowane na masce od spodu :szeroki_usmiech



                        CB Harry II ASC + Triflex

                        Pozdrawiam Mirek!!

                        Komentarz


                        • #87
                          adamsky, no bez przesady...przecież nie ingerujesz w żadną część silnika tylko zakładasz uszczelkę na pas przedni... ASO nic Ci nie może powiedzieć. To tak jakbyś nakleił sobie naklejkę PL na maskę i ASO miałoby Ci nie przyjąć auta na gwarancję ? ? ? ?
                          "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                          Komentarz


                          • #88
                            Odebrałem uszczelkę w Ganinex Katowice (34 zł). Pan Jacek śmiał się, że skoro nowe auto to na pewno zakładam pod maskę bo sporo osób u nich kupuje...
                            Jak wspomniałem, że to jedna z wielu dobrych porad na tym forum to się tylko pod nosem uśmiechnął
                            Załączone pliki

                            Komentarz


                            • #89
                              Zamieszczone przez adamsky
                              że to jedna z wielu dobrych porad na tym forum to się tylko pod nosem uśmiechnął
                              nie dziwię się. Po założeniu brudu jest trochę mniej, z naciskiem na trochę.
                              Jak u nich kupowałem to byli zaskoczeni, że można to na pas przedni założyć, a teraz czytam, że są w temacie
                              Pisał Sebastian

                              Komentarz


                              • #90
                                Co jest bardziej skuteczne - oryginalna uszczelka 1Z0 823 723 A z aso czy uszczelka z gumy komórkowej, czarnej 20x15mm z taśmą którą zastosował kolega Adym ?
                                blade232

                                Komentarz

                                POWRÓT NA GÓRĘ
                                Pracuję...
                                X