Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Tabliczka identyfikacyjna samochodu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Zamieszczone przez Polon
    Zamieszczone przez Northeusz
    ... No, chcieli kolegę oszukać i sprzedać mu 1.2TSI, które w rzeczywistości ma 150 koni :diabelski_usmiech. Niestety, ktoś gdzieś kupi 1.2TSI pod maską, ale za to 150 kucy na naklejce
    To nie tak. Problem polega na tym, że na tej błędnej naklejce jest też numer VIN, który został powielony w wielu wtórnych dokumentach (Karta Pojazdu, Dowód Rejestracyjny itp.). Kolega Woocash78 napisał, że na naklejce numer VIN się zgadza, a moc silnika nie. Nie doszło więc do prostej, pomyłkowej zamiany naklejek.
    Napisałem to w formie "humor_mode" . Zdaję sobie sprawę, że nie doszło do prostej zamiany naklejek. Doszło do tego, że dla prawidłowego VIN-u wstawiono nieprawidłową moc. Przyślą nowe naklejki z poprawioną mocą i wszystko będzie wyprostowane. Nie sądzę, że kolega zapłacił za 1.8TSI a otrzymał 1.2 :shock:
    Pozdrawiam
    Northeusz

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez Woocash78
      Jest jeszcze taki trop. Na naklejce jest symbol silnika 1Z32P5 a to podobno jest 1.8 TSI Family
      No, to jest dobrze. Jest to kodowa nazwa samochodu Octavia Family z silnikiem 1.8 TSI. Pełny kod to 1Z32P5/WZM.
      Pozdrawiam

      Komentarz


      • #28
        Stary temat tylko napiszę jak się zakończył. W serwisie był z tym problem i pewna tendencja do przedłużania sprawy. Postanowiłem więc osobiście napisać do centrali i opisać kwestię. Po kilkunastu dniach przysłano mi z centrali dwie prawidłowe naklejki do książki serwisowej i do komory bagażnika. Ot cała historia.
        1.8 TSI 152 KM FAMILY PLUS

        Komentarz

        POWRÓT NA GÓRĘ
        Pracuję...
        X