Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

korozja tylniej klapy w OCTAVII 2

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #26
    Serwis powloki lakierniczej jest robiony automatycznie z przegladem.Nie ma (przynajmniej u mnie) rozdzielenia przegladu na mechanike i lakier.

    Komentarz


    • #27
      Zamieszczone przez Lashlo
      Serwis powloki lakierniczej jest robiony automatycznie z przegladem.Nie ma (przynajmniej u mnie) rozdzielenia przegladu na mechanike i lakier.
      Ciekawe który z mechaników robi oględziny powłoki lakierniczej podczas przeglądu w ASO?
      Perfect Service by DobryGrześWawa
      Octavia 1,9 BXE 105 KM
      Uniden PC68XL+SIRIO AS-100

      Komentarz


      • #28
        mizerd, nie wiem,czy robi,czy nie,ale podbicie przegladu w ASO daje gwarancje na blachy. Mysle,ze na ogol nie robia,bo i po co? Zawsze mozna powiedziec,ze od kamienia i nie zrobiono na czas zaprawki.Natomiast u mnie wyglada to na luszczenie sie farby i mam nadzieje,ze to uznaja...

        [ Dodano: Sro 17 Mar, 10 15:33 ]
        No i ladnie klape pomalowali,wymienili ten plastik nad rejestracja,dodali uszczelke miedzy klapa a tym plastikiem.Ogolnie wyszlo super.I oczywisce na ta klape dalej trwa gwarancja jak na caly lakier i perforacje.

        Komentarz


        • #29
          Zamieszczone przez ikrzysiek
          No to wychodzi na to, że mojej octavce też pęka lakier na klapie na przetłoczeniach. Czyżby kolejny feler z lakierem w OII...
          Póki co nie tykam tego, czekam na rozwój sytuacji - mam jeszcze 1,5 roku gwarancji na lakier. Bardziej marwi mnie to, że po każdej ewentulanej naprawie lakier najprawdopodniej będzie dalej pękał.
          U mnie podobnie. Pęknięcie lakieru w miejscu zaznaczonym na fotce (grubość włosa, ale widać). Dodam, że moja O2 Tour jest z 2012r . Wada fabryczna jak byk. Póki co nic nie będę z tym robił. Zawoskuję tylko żeby woda tam nie wchodziła. Aha, pęknięcie wypatrzyłem tylko po jednej stronie.
          "coś być musi, do cholery, za zakrętem"

          O1 Tour BFQ+LPG LR - BARRACUDA
          O2 Tour BSE+LPG LR - MED

          Komentarz

          POWRÓT NA GÓRĘ
          Pracuję...
          X