Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] [INFO] Tanie wycieraczki

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #76
    Zamieszczone przez piotrek_os
    A ktoś z Was ostatnio tafił na jakieś dobre zamieniki w dobrych $$?
    kupiłam w sklepie chiniole za 50zł, mam je od wakacji i o dziwo zbieraja dobrze, zobaczymy co bedzie po zimie, wtedy moge ocenic je, na chwile obecna nie straszny im jest mróz, przetrzymały przymarznięcie itp :diabelski_usmiech

    Komentarz


    • #77
      gumka nr 1K0955429B ok. 25PLN szt.
      O I 1,9 TDI AHF < SLX > <1Z1Z (9910)> miłe wspomnienia
      O II FL < Ambition > <2G2G> powoli do przodu
      =================================================

      Komentarz


      • #78
        Zamieszczone przez piotrek_os
        [...]
        Szukam tematu o gumkach z vw....co były podane nr i jakoś nie mogę trafić :roll:
        Proszę bardzo:
        link

        Komentarz


        • #79
          endryu, miki1979, dzieki
          Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

          Komentarz


          • #80
            Zamieszczone przez piotrek_os
            Szukam tematu o gumkach z vw....co były podane nr i jakoś nie mogę trafić :roll:
            Jedź do VW :!: Ja tak zrobiłem, pojechałem do VW, powiedziałem o co mi chodzi i poszukał jakie to nr Na wiosnę podjadę po kolejne to myślę że będzie już miał przy moim nazwisku jakie to nr były :!:



            CB Harry II ASC + Triflex

            Pozdrawiam Mirek!!

            Komentarz


            • #81
              eaglemirek, wymiana tego g... bez problemu?
              Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

              Komentarz


              • #82
                piotrek_os, Skoro ja sobie poradziłem :!: :diabelski_usmiech
                Po 2 latach jak się zużyły ori zakupiłem Valeo jednak to nie było to czego oczekiwałem. Znalazłem ten wątek zakupiłem same gumki w VW i :yay: Jak skończą się mrozy to znowu zamiana samych gumek mimo, że te jeszcze nie są takie złe ale ja lubię mieć czysto przed oczami



                CB Harry II ASC + Triflex

                Pozdrawiam Mirek!!

                Komentarz


                • #83
                  Zamieszczone przez endryu
                  gumka nr 1K0955429B ok. 25PLN szt.
                  w ASO to zwą: ZESTAW NAPRAWCZY WYCIERACZEK AERO PIÓRO 650MM

                  Ciekawe czy po wycieraczki Valeo to podejdzie bo takie teraz mam?
                  Spalanie - Motostat.pl
                  Jest 171,7 KM i 402,9 Nm
                  Moja OII FL 2.0TDI Kombi, oszust RS
                  Sprzedam na OLX!!

                  Komentarz


                  • #84
                    Dzięki za info ale chyba kupie sobie wycieraczki boscha bo co jak co (bosch niektóre rzeczy robi słabe) ale one podobno są niezłe.
                    O II, 1.9 105KM. Było: BXE 110KM 255Nm Jest: ARL 171KM 348Nm

                    Komentarz


                    • #85
                      Ja 5 dni temu zakupiłem w ASO gumki (oczywiście do tourana,bo przecież Skoda nie przewiduje wymiany gumek,wymiana bajecznie prosta , a czysta szyba bezcenna

                      Komentarz


                      • #86
                        Z opisów na forum ,nie wyglądało to tak łatwo, ale jest łatwo, pierwsza wymiana to 10 min w dzień, druga to 5minut w nocy 8) . Cena 2szt gumek z zatyczkami w aso VW 64pln, cena kompletnych piór w aso skody 150pln.

                        Kilka pomocnych fotek
                        autoWcentrum.pl

                        Komentarz


                        • #87
                          Wczoraj zamówiłem w serwisie VW wspomniane gumki do wycieraczek. Niestety powiedziano mi, że zatyczek w komplecie nie ma. Cena taka sama jak pisze bishop. Jak odbiorę to się okaże, co i jak i jak to z tą wymianą będzie

                          Komentarz


                          • #88
                            pamiętajcie, że te gumki podchodzą P&P do ori wycieraczek
                            przy valeo, bosch, trzeba się namęczyć, ale się da
                            ->Usługi elektroniki/małej mechaniki VAG, usługi IT
                            ->Superb 2FL CFGB DSG 4x4 Platinum+
                            poprzednie modele:
                            ->O2FL CFHC DSG Elegance+ 2016-2020
                            ->O2 BKC+ARL 4x4 Adventure+ 2010-2016
                            O1FL ASV Ambiente Ice 2003-2010 VW Golf 3 AAZ Classic 2000-2003

                            Komentarz


                            • #89
                              mireks6, lepiej sprawdź czy to oryginalne gumki. Ja w zeszłym tygodniu kupowałem na Połczyńskiej w Warszawie i zatyczki w komplecie były, nawet po dwie sztuki na pióro.

                              Komentarz


                              • #90
                                Odebrane (w komplecie 2 zatyczki), zamontowane. Teraz deszcz, śnieg niestraszny :szeroki_usmiech

                                Komentarz


                                • #91
                                  Zamieszczone przez endryu
                                  gumka nr 1K0955429B ok. 25PLN szt.
                                  W VW należy kupić dwie sztuki powyższego numeru ?
                                  Czy może aby pasowało :
                                  1 szt 1K0955429B oraz
                                  1 szt 1K0955429A ( tego art w VW nie mają i powiedział gościu, że w systemie zamienia mu się samoczynnie na literkę D na końcu).

                                  Komentarz


                                  • #92
                                    1K0955429B x 2szt

                                    Komentarz


                                    • #93
                                      Jak myślicie, co będzie lepsze, Bosch czy Denso?
                                      Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę...

                                      Komentarz


                                      • #94
                                        Jeżeli chodzi o wtryskiwacze to lepiej Bosch. Ostatnio się wkurzyłem na te wszystkie tańsze zamienniki nawet pseudo markowe i kupiłem boscha. Puki co ładnie zbierają
                                        O II, 1.9 105KM. Było: BXE 110KM 255Nm Jest: ARL 171KM 348Nm

                                        Komentarz


                                        • #95
                                          Gumki VW

                                          Mnie skasowali po 40 zł za szt w VW. Miałem problem z wymiana gumek. Dopiero jak posmarowałem silikonem w sprayu to dostały poślizgu i weszły.
                                          O1 1,9 TDI AGR
                                          O2 2,0 TDI CFHC

                                          Sznaucerki są moją pasją www.almanis.pl

                                          Komentarz


                                          • #96
                                            Polecam wycieraczki HART bezszkieletowe 24 miesiące gwarancji. Koszt 60-70 złotych komplet. Naprawdę dają rade. Pozdrawiam
                                            W razie pytań można pisać prywatnie

                                            Komentarz


                                            • #97
                                              Znalazłem te wycieraczki Visee polecane przez Szkode za 60 PLN komplet ( seria Aquatec)
                                              Link
                                              Jest też chyba droższa wersja Vario Clip ale tej na Alledrogo brak ...


                                              Szkoda - czy nadal używasz tej wycieraczki i czy dalej ją polecasz ? To była wersja Aquatec czy Vario Clip ?
                                              Wydaje mi się że jeśli wycieraczka jest zbliżona do ori w cenie 60 PLN to nie warto kupować ori gumek za 50-80 PLN ....
                                              Koszt oryginalnych wycieraczek sprawdzalem dziś w ASO i są dwie wersje :

                                              1) Te co daj na pierwszy montaż - 178 PLN
                                              2) Wersja economy (żeby nie przepłacać jak to powiedział Pan w ASO) - 135 PLN Rożni się podobno brakiem spojlera po stronie pasażera






                                              O kvalitach Skody Octavia moze pohybovat ino blazen !

                                              Komentarz


                                              • #98
                                                Moze ktoś wie czy wymienić gumę czy całe pióro wycieraczki tylnej.Posrodku szyby wycieraczka nie zbiera i zostaje ślad.jak sie tego pozbyć?
                                                Kondziu

                                                OCP

                                                Komentarz


                                                • #99
                                                  lu5asz, spójrz tutaj. Będę wymieniał całe ramię, bo wymiana pióra nie pomogła.

                                                  Komentarz


                                                  • Wymieniłem na oryginalne gumki z ASO VW - cena 60 PLN za przód. Są do kupienia na necie taniej tzn 50 PLN ale plus wysyłka. Jak dla mnie to wymiana banalna, 5 minut i chyba nie ma sensu szukać jakichś zamienników chyba że w tej cenie się ma całe wycieraczki i równie dobre. Informacyjnie by taki zabieg wykonać potrzebne jest oryginalne pióro Boscha które jest rozbieralne. Takie wycieraczki robi też Valeo ale są nierozbieralne. Znalazłem też na necie info że zamiast gumek sygnowanych VW można kupić zamienne gumki Goodrain.Czy ktoś miał do czynienia z tą firmą ?


                                                    O kvalitach Skody Octavia moze pohybovat ino blazen !

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X