Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czysta komora silnika.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Czysta komora silnika.

    Tak też zrobię ale w serwisie coś gośc mówił ,że właśnie ten moduł sterowania nie dziala bo sprawdzał przewody kolejno jeden po drugim między modułem komfortu a tym modułem sterowania i kicha przewody niby są ok więc jedynie te piny może albo faktycznie modul sterowania padł. . Nie świeci mi tylko oświetlenie wnętrza i kontrolka otwartych drzwi reszta działa bezblędnie. Sprawdzę chyba jeszcze te piny
    karol - człowiek który zostal papierzem

  • #2
    Czysta komora silnika.

    Link pytanko jak w temacie,wiem że bylo ale niestety nie znalazlem.jakieś wyprobowane patenty aby ten caly syf nie walił atrapą na silnik.z góry dziekuje za każde info

    Komentarz


    • #3
      daniel.krech, uszczelka na pas przedni - taka jaka masz w ok podszybia.
      Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

      Komentarz


      • #4
        Np u mnie :
        Forum - Octavia Club Polska

        albo u "szefostwa" :
        Forum - Octavia Club Polska
        Fajna stronka

        Komentarz


        • #5
          dzięki piękne panowie kłaniam się i pozdrawiam

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Borsuk2

            albo u "szefostwa" :
            Forum - Octavia Club Polska
            :szeroki_usmiech
            "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

            Komentarz


            • #7
              daniel.krech, masz tu u mnie dwie uszczelki jedna gumowa z podszybia a druga z gąbki. Forum - Octavia Club Polska
              Octavia IV 2.0 TSI DSG 4x4 STYLE - DYNAMIC

              Komentarz


              • #8
                podziękował serdeczne,temat ogarnięty 8)

                Komentarz


                • #9
                  musze zrobic to u siebie. fajny patent

                  Komentarz


                  • #10
                    Spoko sprawa z tą uszczelką. Pytanie gdzie dokupic. Szukam na allegro ale brak

                    Komentarz


                    • #11
                      Aso , wystrczyło poczytać linki w temacie, tam masz też numery.

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez pdaru
                        Spoko sprawa z tą uszczelką. Pytanie gdzie dokupic. Szukam na allegro ale brak
                        jesli ASO nie pasuje polecam Link

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez andrus
                          Zamieszczone przez pdaru
                          Spoko sprawa z tą uszczelką. Pytanie gdzie dokupic. Szukam na allegro ale brak
                          jesli ASO nie pasuje polecam Link
                          przecież to też sklep ASO z Białegostoku :diabelski_usmiech
                          "Denerwowanie się to zemsta na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                          Komentarz


                          • #14
                            hehe... no niby tak.. chodzilo mi bardziej o to ze jesli nie chce sie komus jechac do ASO stacjonarnego ops:

                            Komentarz


                            • #15
                              z tym czystym silnikiem to trochę legenda mam zarówno pełna osłonę pod jak i taką uszczelkę nad. Ale zimowy syf wlatuje przez spory otwór (nie wiem po co zrobiono) nad chłodnicą
                              (zdjęcie od kolegi Borsuk)

                              ]"]404 Not Found

                              Komentarz


                              • #16
                                kubeon, bo moje zdjęcie jest jeszcze sprzed uszczelki i widać syf.
                                Wiadomo, że całego syfu nie zlikwidujesz, ale z dodatkową uszczelką na pasie przednim i większą osłoną dolną jest o niebo lepiej.
                                Ja to w ogóle jestem chory, że nie mogę myć porządnie komory silnika (fest płyn i potem porządnie spłukać) przez dużą ilość kabli, złączek i czujników elektrycznych. Boję się ich zalać i narobić niepotrzebnych zwarć.
                                Dlatego pozostaje tylko gdzieniegdzie, delikatną szmatką pucu pucu ... :terefere .

                                A tam gdzie zaznaczyłeś strzałkami, to przecież dostaje się powietrze do filtra powietrza do silnika. Przecież którędyś musi wlecieć.
                                Fajna stronka

                                Komentarz


                                • #17
                                  Brudno to jest u mnie, u Ciebie to można jeść z silnika A powietrze do silnika i tak by sobie drogę znalazło, mogli to jakoś lepiej rozwiązać.

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Tylko chodzi o to żeby mu tej drogi nie utrudniać i było świeże , czytaj chłodne.

                                    Komentarz

                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                    Pracuję...
                                    X