Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Wymiana przednich amortyzatorów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Wymiana przednich amortyzatorów

    Stanu wojennego nie pamiętam, ale za to mój tata bardzo dobrze, jak ich skoszarowali w pełnej gotowości bojowej

  • #2
    [O2] Wymiana przednich amortyzatorów

    Witam ze moje amorki nadają się już do wymiany 50% oba chciałbym Was zapytać co trzeba by zrobić wszystko samemu chodzi o części bo tak dzisiaj zakupiłem na allegro Bilstein b4 wraz z osłonami i odbojami nie bardzo znalazłem informacje czy grzebać coś przy sprężynach ale jak na moje oko to ma jeszcze dobry prześwit (nie siadła jakos) i czy szukac cos w poduszkach czy zrobić sama wymianę amorów i będzie ok? dodam że nic sie nie dzieje po względem stuków i innych niepokojących odgłosów Pozdro


    A wie ktos z jakim momentem dokrecać górna poduszkę amortyzatora czy wystarcz jak dokręcę kluczem pneumatycznym?

    Komentarz


    • #3
      Warto jeszcze wymienić orne mocowanie amortyzatora. Czyli łożysko wraz z poduchą. Koszt niewielki, a zawsze pewniej. Sprężyny spokojnie możesz zostawić. Dokręć normalnym nasadkowym i będzie ok.

      Komentarz


      • #4
        hej znalazlem na allegro zestawy poduszek wraz z łozyskami i chciałbym żebys doradził jakiej firmy wybrac np. za 95 zł komplet Lemfroder za 99zł Meyle tej firmy kompletnie nie znam lub za 90 zł febi lub 80 zł Maxgear ale ten ma sie nijak do powyzszych pozdro

        Komentarz


        • #5
          może kup FEbi się chwalą niby że rozwiązują problem tych niby felernych poduszek ORI a za cały komplet też powinieneś się w 100zł zmieścić za stronę.
          service by Auto Tar

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez mirek010
            za 95 zł komplet Lemfroder
            weź te.
            śruby do poduszki z lewej strony mają kiepskie dojście. i jest możliwość poluzowania się śrub w poduszce a to równa się kłopot. bardzo ciasno jest "od dołu" żeby wsadzić nasadkę w razie czego...
            pamiętaj o prawidłowym ułożeniu sprężyn w gniazdach potem.
            O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
            GVI 1.4TSI
            LANCIA YPSILON 1.2 MPI
            tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

            Komentarz


            • #7
              Ja u siebie założyłem sachs i jest ok. Osobiście z tych firm, które podałeś wybrałbym LMO

              Komentarz


              • #8
                Witam jestem już po wymianie amortyzatorów i jest problem ponieważ autko zaczęło ściągać na prawą stronę. Wymianę robiliśmy sami i wydaje mi się że zrobiliśmy wszystko książkowo, co prawda trochę musieliśmy pobić zwrotnice ale nie sadze że od młotka mogła się skrzywić uderzaliśmy tak że jeden młotek na zwrotnice a drugi uderzał go :roll: dodam ze przed wymiana auto jechało jak po sznurku idealnie prosto 8) czy mam teraz wybrać się na geometrię kół :?:

                Komentarz


                • #9
                  Trzeba pojechać na sprawdzenie geometrii i pokarze coś cie przy wymianie na wyczyniali zn. się pozmieniali :P

                  Komentarz

                  POWRÓT NA GÓRĘ
                  Pracuję...
                  X