Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie korek wlewu oleju skrzyni biegów w 1.4 tsi caxa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gdzie korek wlewu oleju skrzyni biegów w 1.4 tsi caxa

    zrób zdjęcia i pokaż

  • #2
    Gdzie korek wlewu oleju skrzyni biegów w 1.4 tsi caxa

    Witam jak w temacie chce wymienić olej ale nie widze korku wlewowego .
    Załączone pliki

    Komentarz


    • #3
      jarekbarcaaa,


      ale w 6M nie wymieniamy oleju
      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz


      • #4
        Ktoś mądry powiedział tak ładnie i prosto:

        Olej w skrzyni jak każdy inny olej i płyny poddaje się procesom starzenia . Fakt trzeba dobrze dobrać nowy olej .

        Wiem po sobie , bo praktycznie w kazdym aucie wymieniałem po jakims czasie w skrzyni i wszędzie była ,,mocna herbata lub czaj,, a po zmianie istotna poprawa w zimne dni.

        Komentarz


        • #5
          jak chcesz już wymienić to pamiętaj, że są dwa rodzaje przekładniowego (w zależności od numery skrzyni)

          potrzebujesz 2litry
          kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

          SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez patryk23
            Olej w skrzyni jak każdy inny olej i płyny poddaje się procesom starzenia .
            prawda.
            Brachol też kręcił nosem ... ale jak zobaczył jak wyglada spuszczany olej ze skrzyni biegów a jak świeży to przestał marudzić. I jak to mówi "jakoś tak ciszej wszystko obecnie pracuje" ...
            PW - OFF. Nie mam czasu na odpisywanie... sorryyyy

            Komentarz


            • #7
              dobra dobra poddaje sie czy nie poddaje wymienie,ale gdzie korek wlewowy?

              [ Dodano: Pią 20 Wrz, 13 16:47 ]
              olej chce wymienic bo podczas redukcji z 4 na 3 przy predkosci około 80 km/h troche chaczy z 3 na 4 tez nie jest tak jak powinno mam nadzieje ,ze to nie synchronizatory.Problem raz sie pojawia a raz nie ,nie wiem od czego to zalezy... narazie zaczne od wymiany oleju

              Komentarz


              • #8
                jarekbarcaaa, Wygląda to tak jak na twoim foto nr 2 ale twoja fota to chyba spust .

                Tak jest w skrzyni LHY


                ale ty chyba masz skrzynie MCB więc będzie jak na tym foto


                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez jarekbarcaaa
                  olej chce wymienic bo podczas redukcji z 4 na 3 przy predkosci około 80 km/h troche chaczy z 3 na 4 tez nie jest tak jak powinno mam nadzieje ,ze to nie synchronizatory.Problem raz sie pojawia a raz nie ,nie wiem od czego to zalezy... narazie zaczne od wymiany oleju

                  Nie chce straszyc, ale koledze w CAXA przy 60tys. km rozsypala sie skrzynia, olej wylal sie na droge i qpa. Na szczescie wymiana w ramach gwarancji, ale mysle olej warto zmienic, moze od gownianego oleju sie zaczyna.
                  Ps. ja tez myslalem nad zmiana, profilaktycznie po tym zonku kolegi, ale nie wiem czy wlewamy az sie wyleje z kontrolnego, i jaki dokladnie olej, bo dobieraczki z netu pokazuja tylko ze ma byc w cdaa 1,7L...

                  Komentarz


                  • #10
                    dzieki wielkie

                    [ Dodano: Sro 25 Wrz, 13 17:51 ]
                    imbus to rozmiar 24?

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X