Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

przerobka octavi na scouta

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • przerobka octavi na scouta

    Tomasz73, niestety nie ma 100% opcji. dzisiaj dzwoniłem do ranczo i nikt nie odebral, więc ten lokal trzeba definitywnie skreślić, chyba ze ktoś tamtedy przejeżdza i zagada?

  • #2
    przerobka octavi na scouta

    Witajcie

    potrzebuje zwiększyć prześwit w aucie .

    zastanawiam się jakie mogę napotkać problemy przy zastosowaniu sprężyn i amortyzatorów od scouta do zwykłej octavi kombi.
    czy potrzeba coś jeszcze zmieniać?

    czy ktoś już podnosił w ten sposób auto do góry?

    Komentarz


    • #3
      Witajcie



      potrzebuje zwiększyć prześwit w aucie .



      zastanawiam się jakie mogę napotkać problemy przy zastosowaniu sprężyn i amortyzatorów od scouta do zwykłej octavi kombi.

      czy potrzeba coś jeszcze zmieniać?



      czy ktoś już podnosił w ten sposób auto do góry?
      Jak masz zwykle o2 , to kupuje sie sprezyny przod i tyl z pakietu na bezdroza, ktory byl oferowany w salonie za doplata, razem z plyta pod silnik. Kupisz w aso, ale po co , kup zamiennik aftermarket z KYB , lesjofors itp.
      ps. Sprawdz czy amorki tez nie byly inne, bo pakiet jest dosc twardy, co moze nie byc zasluga samych sprezyn, a jak zrobisz koze na miekkim amorku to bedzie bujac niezle.

      Tak wiec na pewno nie szukaj od scouta, bo w 4x4 jest z tylu inny zawias, tylko kup zestaw do zwyklej o2 z pakietem na bezdroza. Zwyklej nie 4x4, bo byly tez fwd z tym pakietem.

      Komentarz


      • #4
        gdzie on to znajdzie... mało tego było jak na lekarstwo, na rynku wtórnym rarytas :roll:
        Diesel Service Śmietana
        43-210 Kobiór
        ul. Kobiórska 77 tel. (32) 218 86 16

        uwaga
        nie robimy pompowtryskiwaczy

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez mattyah4x4
          gdzie on to znajdzie... mało tego było jak na lekarstwo, na rynku wtórnym rarytas
          Mysle, ze koszt samych czesci bedzie taki jak amor i spring zwykly. Ja mam taki komplet w pudle, ale do 4x4 tsi :P z 8tys przelotu.
          Sam kiedys na allegro widzialem oske o2fl fwd
          Na pamiatke sciagnalem foty z ogloszenia.
          Wedlug opinii pracownika ASO, prowadzi sie to lpiej niz zwykle o2fl bo sporo twardsze. Co jest mozliwe, bo fabrycznie w 4x4 o2FL jest zamontowany taki zawias i nie bujalo.
          Załączone pliki

          Komentarz


          • #6
            Pakiet na bezdroza ma inny amor niz seryjny zawias. Ze sprezyna to wiadomo. No i jest sztywniej niz w seryjnym zawiasie.
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez Maicroft
              Pakiet na bezdroza ma inny amor niz seryjny zawias. Ze sprezyna to wiadomo. No i jest sztywniej niz w seryjnym zawiasie.
              Moim zdaniem to sie powinno zwac Ruski pakiet, ewentualnie pakiet Nowaka :P

              Komentarz


              • #8
                Sprężyny i amory pasuję od 4x4... Sam mam sprężyny tył od passata 4motion. Także obojętne to czy wstawisz pakiet na bezdroża czy od scouta byle tylko w komplecie z amorami.
                Moje projekty car detailingowe
                VW Touran 2.O TDI
                BMW X6 35d
                więcej na PW

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez Muti
                  Sprężyny i amory pasuję od 4x4...
                  Jestes pewien ?? Bo to otwiera przede mna nowe mozliwosci sprzedazy

                  Komentarz


                  • #10
                    Tak.Sprawdź w etce,że wszystko to jeden pies :P Tak jak pisałem...mam z tyłu od paska B7 4motion sportline . Wybrałem dużo większą sztywność,żeby nie siedział na ziemi przy 5os i bagażu,a zarazem nie był kozą(-15mm)
                    Moje projekty car detailingowe
                    VW Touran 2.O TDI
                    BMW X6 35d
                    więcej na PW

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X