Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Dywaniki gumowe ORI

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Dywaniki gumowe ORI

    Zamieszczone przez SS
    pssssyk Wasze zdrowie
    Nie miałem odwagi zaczynać jako pierwszy :P
    Chyba po ponad półrocznej przerwie spróbowałem ponownie burbonika Jim Beam w wersji Black i tak mi dzisiaj przypadł do gustu smak że delektuję się już 3 szklaneczką :diabelski_usmiech

  • #2
    [O2] Dywaniki gumowe ORI

    Wie ktoś jaki miały/mają przed liftem dywaniki nr katalogowy ?

    Chodzi mi o te są zaczepiane na ,,fasolki,,przekręcane o 90 stopni . Na alle są tylko te na kołki wiec całkiem inny sposób mocowania.

    Komentarz


    • #3
      stopery to mozna chyba dokupić w ASO. Sam na dniach będe chciał dokupić stopery do ori dywaników do 0II
      Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

      Komentarz


      • #4
        To ja wiem ,ale chodzi mi o to czy stary typ mozna dostać po nr. Czy zmienili mocowanie a nr został ten sam

        Komentarz


        • #5
          Udało mi się znaleźć oznaczenie dla wersji:
          - 4x4 - DCA600103
          - Sport Line - DCA600104

          Zwykłe mogą być pod oznaczeniem DCA600102, ale nie jestem pewien.

          Komentarz


          • #6
            A jak się te stopery dokłada? U mnie sa ori dywaniki ale stoperów brak niestety :P

            Komentarz


            • #7
              patryk23, Chyba zmienili sposób mocowania, ale kupując dywaniki stopery sa chyba w zestawie a jak nie to na allegro są za parę groszy...


              demmsi, wkręca się ręką lub śrubajem jak wolisz :P
              Sprzedam silikon do pokrywy rozrządu CDAA, CDAB, CCZA - D174003A2 - info na PW

              Komentarz


              • #8
                Te na wkręty mają nr-DCC600002A więc jest chyba jakaś róznica w numerkach

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez patryk23
                  Te na wkręty mają nr-DCC600002A więc jest chyba jakaś róznica w numerkach
                  To oznaczenie co podałeś to jest dla dywaników gumowo-tekstylnych. Te co ja podałem to są tylko tekstylne

                  Komentarz


                  • #10
                    By doprecyzować:

                    Zwykła Octavia

                    dcc600001A - gumowo - tekstylne

                    DCC600002A - gumowe ( i po lifcie chyba zmienione mocowanie a nr pozostał ten sam)

                    DCA600102 - tekstylne

                    Komentarz


                    • #11
                      A ja dziś zamontowałem ori stopery do ori dywaników gumowych do 0II - koszt stoperów to 2.5zł sztuka w ASO.
                      Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                      Komentarz


                      • #12
                        To niezłą przybitkę mają... Na alle sa 4 szt w cenie 3 - 4 zlote . A wracając do mocowań to Te nowszego typu mają zgrubienie z gumy na miejscu tego wkręta?

                        Komentarz


                        • #13
                          Pytanie czy na alle jest ori, czy jest wysokiej jakosci zamiennik Tak jest z raczkami do otwierania pokrywy. Na alle 18zl w ASO 70zl
                          Spritmonitor.de

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez patryk23
                            To niezłą przybitkę mają... Na alle sa 4 szt w cenie 3 - 4 zlote .
                            te co kupowalem w ASO maja nr 3D0 864 851 - jakoś tych na allegro nie widziałem. Ale doliczyć przesyłke itp to wyjdzie drożej lub na to samo
                            Załączone pliki
                            Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                            Komentarz


                            • #15
                              Czekaj Pan.. Mam włąsnie ten typ mocowań ,ale chyba szybciej będzie dokupić stopery nowego typu niż stary typ gumowych dywaników. ...Taka sytuacja...

                              Komentarz


                              • #16
                                Czekaj Pan.. Mam włąsnie ten typ mocowań ,ale chyba szybciej będzie dokupić stopery nowego typu niż stary typ gumowych dywaników. ...Taka sytuacja...
                                hmmmmm to o jakie Ci te stopery chodzi?
                                Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                Komentarz


                                • #17
                                  Mocowania mam takie jak ty ale są 2 rodzaje dywanów
                                  Załączone pliki

                                  Komentarz


                                  • #18
                                    Po kilku dniach ze stoperami....swierdzam, że faktycznie ich brakowało :diabelski_usmiech dywanik juz na swoim miejscu i nie lata...jak kot z mechera
                                    Moja 0II http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=78994

                                    Komentarz


                                    • #19
                                      odświerzę temat.
                                      Gdzie w dobrej cenie można kupić Dywaniki gumowo-tekstylne do O2 FL numer kat.DCC600001A. Do tej pory uważałem, że DCC600002A to jest to samo jednak te z "2 "są z samej gumy.
                                      Pozdrawiam
                                      wstach1

                                      Komentarz


                                      • #20
                                        A może ktoś polecić coś innego niż ORI? W sensie lepszego. ORI po ok 10k mil są wytarte jakby od nowości niewymieniane były, wcześniej w MINI miałem oryginały to po dwóch latach jak nowe wyglądały praktycznie

                                        Komentarz


                                        • #21
                                          Zamieszczone przez wstach1 Zobacz wpis
                                          odświerzę temat.
                                          Gdzie w dobrej cenie można kupić Dywaniki gumowo-tekstylne do O2 FL numer kat.DCC600001A. Do tej pory uważałem, że DCC600002A to jest to samo jednak te z "2 "są z samej gumy.
                                          Pozdrawiam
                                          wstach1
                                          AutoHurt24 - Części Samochodowe Oraz Akcesoria
                                          Była O2 RS 190 km / 436 Nm
                                          Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

                                          Komentarz


                                          • #22
                                            Orientuje się ktoś czy podejdą do Octavii hatchback dywaniki z golfa, Audi a3 lub TT? Wyglądają kapkę lepiej i większy wybór jest

                                            Komentarz

                                            POWRÓT NA GÓRĘ
                                            Pracuję...
                                            X