Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2FL] Jaki silicon? Wywijanie lusterek w zimie.

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2FL] Jaki silicon? Wywijanie lusterek w zimie.

    eaglemirek, Popieram twoją wypowiedz. :

  • #2
    [O2FL] Jaki silicon? Wywijanie lusterek w zimie.

    W nawiązaniu do wątku zamieszczonego ]TUTAJ"] Forum - Octavia Club Polska - i po długiej i owocnej rozmowie ze znajomym z ASO - dowiedziałem się, że w zasadzie nie ma sensu tłuc się z Allianzem - który w otwarte karty tnie w wuja i oszukuje ludzi, z wykupionym Skoda Life Timem. Dla potomnych - nigdy więcej Skoda Life Time!

    Kasę łykają jak złoto, ale jak przyjdzie co do czego - nie jesteśmy w stanie wydębić od nich w zasadzie niczego. Poznałem właśnie jedną z wielu - historię klienta który prowadzi sądową batalie o wymianę zamka w O2 (~ 500 PLN). :shock:

    Moje zdrowie i czas są cenniejsze niż użeranie się z gnojami - więc odpuszczam temat wymiany lusterek - i przygotowuję się do następnej zimy z nimi - ale od innej strony.

    Kto z Was używał kiedykolwiek smaru silikonowego (slicon w sprayu) i próbował nasmarować piasty lusterek?

    Na co zwracać uwagę przy zakupie silikonu? Macie jakieś swoje produkty, które możecie zarekomendować? Nie chce naciąć się na jakiś chłam, który zrobi mi większe qq niż mam obecnie... :roll:
    Vy 73! de S!@w

    Komentarz


    • #3
      SP9XWW, u mnie lusterka wywijają się po umyciu samochodu w zimę

      generalnie najlepiej po myjce podjechać pod kompresor i wypsikać pozostałości wody na 'łamaniu' lusterek


      najlepiej jakieś smarowidło, ale żeby to zrobić dokładnie, musisz zdjąć obudowę/obudowy lusterek (generalnie to będzie najlepsze rozwiązanie)

      bo psikać to wiesz możesz za przeproszeniem upierdolić całe lusterko silikonem a wywijać będzie się dalej
      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez LUKI
        SP9XWWbo psikać to wiesz możesz za przeproszeniem upierdolić całe lusterko silikonem a wywijać będzie się dalej
        Wiem, wiem. Właśnie ten demontaż obudowy zaproponował mi znajomy z ASO. Sęk w, że nie chce kupować silikonu w ciemno - może są jakieś sprawdzone preparaty / producenci - może ktoś ma już jakieś doświadczenie z takimi środkami.
        Vy 73! de S!@w

        Komentarz


        • #5
          SP9XWW,


          Link

          WURTH SMAR SILIKONOWY



          przed chwilą rozmawiałem z kolegą z ASO
          kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

          SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

          Komentarz


          • #6
            LUKI, serdeczne dzięki za podpowiedź!
            Vy 73! de S!@w

            Komentarz


            • #7
              POMOGŁO??????

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X