Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Paliwo 1.4 TSI 122 KM

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Paliwo 1.4 TSI 122 KM

    SS, i tego się trzymajmy niech mój zrobi 150 kkm po remoncie, też będę zadowolony, dłużej go raczej trzymać nie będę to nie żona... :szeroki_usmiech jest tyle nowości

  • #2
    Paliwo 1.4 TSI 122 KM

    Witam, mam pytanie jakie paliwo lać do tego silnika? 95, 98? Czy może ruskie?? Jeździ ktoś na ruskim 95 albo 98 w tym silniku i może coś powiedzieć??

    Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      95 D

      Komentarz


      • #4
        Zależy ;-) ja leję 98, mam wrażenie że mniej pali. Na klapce napisane "min. 95", rzadko go myję więc paliwo przynajmniej leję lepsze ;-)

        Komentarz


        • #5
          Ja leję zwykle zwykłe 95, baaardzo sporadycznie 98 ( 3-5 x w roku)
          Co do "ruskiego" to raczej bym nie ryzykował, chyba że masz pewnego dostawcę.
          O II fl kombi elegance

          Komentarz


          • #6
            Ogólnie leje 95 czasem mocniejszą, ale to raz na jakiś czas. Za to często zmieniam stację i widać różnicę. Ale przeważnie tankuje na BP i Shell bardzo rzadko inne. Kiedyś tankowałem na Bliska, ale auto nie miło mocy a i spalanie bardzo duże wychodziło. Co do ruskiej to jak masz z pewnego źródła to można lać bo na pewno nie jest zła, gorzej jak nie masz pewności co lejesz.
            "Bądź uczynny, pomagaj innym - a wtedy wszyscy wokół pomyślą, że to co dla nich robisz, jest twoim zasranym obowiązkiem."
            ----------------------------------------------------

            !!! MOJE RECENZJE PRODUKTÓW !!!

            Komentarz


            • #7
              Od nowości Czeszki zalewam Shell V-Pover, ale od ponad roku leję Racing i spalanie mam o około 0,5 l mniejsze, a mam dodatkowo odczucie, że kultura pracy silnika jest lepsza :!: Jak to wygląda można sprawdzić u mnie na motostat (w uwagach są wpisane dane z komputera i śr prędkości z baku) A cena poniżej 6zł jest do przełknięcia .



              CB Harry II ASC + Triflex

              Pozdrawiam Mirek!!

              Komentarz


              • #8
                do caxy tylko 95 wiec nie wiem po co lejecie bezyne 98 jeszcze tego racinga jak cena je drogaaa... a nie zdziwyłbym sie jakby to była zwykła 95 .To wasza wyobraznia tak działa ,ze oo 98 to lepiej ,ciszej działa engine

                Komentarz


                • #9
                  Wyobraźnia działa, czy nie, to fakt jest taki, że 98 będzie spalać się wolniej niż 95, a co za tym idzie spalanie auta zmaleje.
                  Za to na 95 auto będzie miało nieco lepsze osiągi.

                  Wybór należy do Ciebie.

                  Komentarz


                  • #10
                    ale zwykła 95 5,30 a v power racing ponad 6 wiec nie widze tu oszczednosci

                    Komentarz


                    • #11
                      Przy programie większość jak chce KM to silnik jest na RON 98
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz


                      • #12
                        ale mowa o serii

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez jarekbarcaaa
                          do caxy tylko 95
                          A skąd takie dane że tylko :?:
                          Zamieszczone przez Chris11
                          Za to na 95 auto będzie miało nieco lepsze osiągi.
                          Ja pogorszenia nie odczuwam :!:
                          Zamieszczone przez jarekbarcaaa
                          ale zwykła 95 5,30 a v power racing ponad 6 wiec nie widze tu oszczednosci
                          W tm roku jeszcze ani raz nie płaciłem za 100 6zł, a biorąc pod uwagę mniejsze spalanie to wychodzi na jedno lub minimalnie drożej :!:
                          Ja nikogo nie namawiam do lania takiej czy innej Pb, było pytanie odnośnie paliwa wiec odpowiadam i dzielę się moimi spostrzeżeniami :!:


                          Shell V-Power 7.24 l/100km 3 573.48 l na 49 356.00 km
                          Eurosuper 95 6.73 l/100km 464.54 l na 6 902.00 km
                          Super Plus 98 6.55 l/100km 184.32 l na 2 815.00 km
                          Shell V-Power Racing 6.59 l/100km 327.52 l na 4 970.00 km
                          Shell V-Power Nitro+ Racing 6.76 l/100km 1 371.49 l na 20 293.00 km
                          inna benzyna 6.70 l/100km 110.03 l na 1 643.00 km

                          Info z tankowania innych paliw niż Shell nie należy traktować jak wyznaczniki bo to raz że nie polskie stacje paliw a przede wszystkim są to dane z tras wakacyjnych więc nie maja nic wspólnego z typowym użytkowaniem samochodu w PL.



                          CB Harry II ASC + Triflex

                          Pozdrawiam Mirek!!

                          Komentarz

                          POWRÓT NA GÓRĘ
                          Pracuję...
                          X